Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyünk...

Milyen babakocsit vegyünk júliusi babának? Amiket eddig néztem:Kunert Vip, titi triton, bergon, pierre cardin 692, baby point v3. Mindenképpen többfunkciósat szeretnék. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Giordani 3per8 -at használok. imádom. Nézz utána, mindent tud ez is, és jó az ára a tudásához képest. :)

Nekem ilyen színű van:

[link]


De van minimum 10 fajta belőle.

2009. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Titi Triton van. Tapasztalatok: + nagyon könnyen mozog, kis helyen megfordithato, ha jo helyen tartod egy kezzel tolhato, könnyen összecsukhato. - ha nagy babat varsz lehet a mozeskosar resz egy idö utan rövid lesz. Nem tudom hogy ez-e a standard meret, de en neha elgondolkozom, hogy tenyleg eleg lesz-e 6 honapig, amig majd ülni tud, a kislanyunk most 58 cm es epp ma 10 hetes, szoval van meg egy kis idö... Bevasarlasnal az also kosarhoz kicsit nehez hozzaferni, mert olyan kicsi a tavolsag a mozes es a kosar között, de lehet ez a sportresszel nem lesz gond.
2009. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy néz ki elég nagy baba lesz
2009. máj. 12. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,a mi babánk is júliusi lesz, mi pierre cardin 692-t vettünk, mert elég nagy a mózeskosara, és hát bőven belecsúszunk a télbe, és úgy néz ki a miénk is nagy babó lesz.

Üdv:28 hetes km

2009. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem is a pierre cardin 692 tetszik a legjobban
2009. máj. 12. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Bergon

[link]

nekünk ez a fajta van és nagyon szuper.

2009. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Mi Kunert VIP babakocsit vettünk! Sokat nézegettünk de erre esett a választás az ÁR/ÉRTÉK arány miatt. Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg! A http:// www.benzor.hu oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Mi Kunert VIP babakocsit vettünk! Sokat nézegettünk de erre esett a választás az ÁR/ÉRTÉK arány miatt. Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg! A [link] oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!