Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lett kislanyod szobatisz...

Mikor lett kislanyod szobatiszta, bilibe vagy egybol Wc-re ulest tanultatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

19 hósan kezdtük,két hét alatt már nem volt hajlandópelust felvenni! :)De nem is nagyon volt már baleset!

Pont 20 hós voltmikormentünk nyaralni, ott már a 4órás autóútra sem adtam rá!Szóval 20 hósanlett nappalra szobatiszta!

Éjjel még mindig kappelust!Jövő héten lesz 2éves!


És Ő egyből Wcre akart szűkítővel!Eleinte még mindig azt kiabálta "BÍKA, Bíka"

Mikoe menni kellett! :) Békás a szűkítője! :)Még 22 hósan is sokszor tévesztett, hogy kakit vagy pisit kiabált, mikor menni kellett, de mindig kiértünk! :)

2011. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

23 hónaposan megpróbáltuk,pont május volt.Olyan sikeresek voltunk h augusztus végére nappalra,decemberre éjjelre is szobatiszta lett.Hozzátartozik h nem erőltettem,nem misztifikáltam túl,vettem nadrágpelenkát,az volt a "vastagbugyi",de ő nem szerette a bilit,játékot tároltunk benne.Wc-be intézte a dolgát,letolta a vastagbugyit:D,és pisil,kakált.Ha belepisilt,akkor azonnal cseréltük,mert "pisis bugyiban" nem lehet maradni.:)Voltak karcolások a lábán(kint játszott),és mondtam,ha nem szól,hanem bepisil,csípni fogja.Ez elég jó motiváció volt.

Sok sikert!

2011. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kereken két évesen próbálkoztunk először, tök jól ment, bevásárlóközpontban, gyerekfoglalkozásokon is bugyiban volt, nem pisilt be, de aztán hamar visszaesett, és mivel január volt, gondoltam majd hagyom nyárra a dolgot, nem erőltetem. és végül júniusban valóban könnyen szobatiszta lett, ekkor volt 29 hós, de az ágytisztasághoz még 4-5 hónap kellett. mi biliztünk, mert azon kényelmesen lehet ücsörögni akár félórát is. ez különösen szorulásos időszaknál jött jól. szegény elég sok időt töltött akkoriban a bilin. de mivel sokat jártunk-keltünk, beszereztem egy mobil wc-szűkítőt, és azt is használtuk már a kezdetektől, így párhuzamosan szokta meg a bilit és wc-t is.
2011. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mi 20 honaposak vagyunk, de eddig meg nem ment a bilizes ezert gondoltam a wc szukitore.
2011. nov. 24. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!