Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért ébred fel...

Szerintetek miért ébred fel mindig éjszaka?

Figyelt kérdés
7 hónapos lesz a kisfiam, és kiskorától kezdve átaludta az éjszakát, egészen 5,5 hónapos koráig, mikor kibújt a két alsó foga. Azóta minden éjjel felébred. Eleinte evett és visszaaludt, most már este vacsi előtt kap Sinlacot, úgyhogy éhesnek nem éhes. Ma éjszaka csak inni adtam Neki, és 3x felébredt, de mindháromszor átmentem hozzá, ott voltam, simogattam úgy 10-15 percig és visszaaludt, de úgy 2 óra múlva megint felébredt és ugyanez. Enni csak 5:30-kor evett. Nem éhes, nem fáj semmije, akkor miért ébredhet fel? Eddig fél 8 - kor már aludt este, tegnap kipróbáltam, hogy fél 9 -kor tettem le, de ugyanaz. Mit csináljak, hogy aludjon rendesen?
2011. nov. 24. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogzás vagy szeparációs szorongás hogyha nem éhes, nem fázik, nincs melege én szerintem. Milyen mozgások jöttek be nálatok mostanában? A mozgásfejlődés is okozhatja az éjszakai ébredéseket.
2011. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A foga az jön, de nem fáj Neki, legalábbis nem jelzi. Próbálkozik mászni, de még nem sok sikerrel. Napközben is elég jól elvan egyedül, nem nagyon igényli a kézben létet. Gondoltam arra, hogy lehet fázik, 22 fok van a szobájában éjszaka, takarót mindig lerúgja magáról...
2011. nov. 24. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem szepiszori, mert az napközben is jelen lenne valamennyire.

Én 13 hónapos korában tértem át a hálózsákra, ti próbáltátok? Azóta nem kell attól tartanom, hogy kitakarózik, ébredtem már sokszor arra, hogy hideg volt keze-lába, pedig 22.5 fok volt a szobában. De éjjel, főleg hajnalban más a hőérzetünk.

2011. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hálózsákban alszik, de mégis sokszor hidegnek érzem a kezét
2011. nov. 24. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
És a napközbeni alvása hogy alakul? Azzal nincs gond?
2011. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszúujjú body-ban altatod a hálózsákban? (Nálunk egyébként szerencsére teljesen össze van nőve az első babatakarójával, így anélkül el sem alszik. Emiatt nem kell külön betakarni, mert eleve is ott szorongatja a takaróját is. :-))
2011. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Napközben a sétál alkalmával szokott aludni, de ha onnan haza jövünk akkor még akár 2 órát is képes aludni a babakocsiban. Úgy altatom, hogy rövid ujjú body, rajta egy plüss hosszú ujjú rugi és a hálózsák.
2011. nov. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!