Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánljatok légyszi megbízható...

Ajánljatok légyszi megbízható autósülést? 9-18 kg vagy 25 kg-ig.

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami dönhető, forgatható.
2009. máj. 13. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi Maxi Cosit vettünk, nagyon szeretem, jól dönthető, széles, kényelmes. Úgy vettük, hogy van egy srác aki németből hozza be alig használtan, de amit vettünk új huzatja volt, lefóliázva. 18 ezer volt.Ha érdekel hol, megírom a részleteket. Más márkák is vannak neki. Budapesti.
2009. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A miénk 9-töl 36 kg-ig van.14000 ért vetdtük.Ülő rész,háttámla,ezt késöbb biztonsági övvel lehet kötn.A háttámla levehető és csak ülés marad.Picinek van még benne belsö 5 pontos biztonsági öv,és belső ülő rész és hát meg fejvédő is.Az EU miat vedtük meg.Elfogadott.
2009. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk 7,5 hónapos kisfiunknak. Végigböngésztem a netet, és a Maxi cosi Priori mellett döntöttünk. Több fokozatban dönthető, széles, és a picurnak is nagyon tetszik.
2009. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 3 hónapja vettünk autósülést és jól körbejártam a témát. Ha már tud stabilan ülni, akkor a 9-18 kg-ig valót vegyétek neki. Én azt olvastam, hogy a "több súlykategóriás" ülések nem annyira biztonságosak. Hisz tényleg, miért lenne jó egy pár hónapos babának az, ami egy 3-4 éves kisgyereknek jó!

Mi végül a Maxi Cosi Priori XP-t vettük és nagyon szereti a kislányom! :-)

A választási listán volt még a Römer (de annyira nem dönthető a háttámlája, azért esett ki) és a Chicco Key 1-x (az oldaltámasza jobb volt a Maxi Cosinak)

Forgatható üléssel én még csak 1x találkoztam a Brendonban, de tapasztalatom nincs vele..


Remélem tudtam segíteni!


1 éves baba anyukája

2009. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnézem ezt Maxi cosit.
2009. máj. 13. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!