Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek benne, hogy a kisgyere...

Hisztek benne, hogy a kisgyerekek látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Most hülyének fogtok nézni,de tesóm sógornőjének a fia tiszta visszafogodt,és mikor kérdeztük,hogy miért,elmesélték,hogy két évesen ott aludt a keresztanyjánál,akikakkor költöztek uj házba,és nem mert kimenni a konyhába,mert állitolag azt látta,hogy ott föz egy bácsi,és utána derült ki,hogy az elözötulaj egy idös bácsi volt,és meghalt.meg a kislálnyom is csinál furcsaságokat.Csak néz maga elé,gügyög,mosolyog,meg mintha valaki menne elötte,ö meg követné a fejével,meg "beszél"hozzá.(a nagymamám ebben a szobában halt meg)Meg rengeteg ismerösömtöl hallottam hasonlokat.ti mit gondoltok erröl?
2009. máj. 13. 14:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
én szemely szerint nem hallottam ilyenrol, s nem is hiszek benne!
2009. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
erről még nem hallottam ,de érdekes és nem hülyeség,én is fogom figyelni a lányomat ezek után, mert a mi lakásunkban is haltak már meg előttünk
2009. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát bízom benne, hogy nem! De elég rémisztő amit írtál. Az én fiam 5 hós, ő is gügyög maga elé, és vigyorog is, meg néha úgy el néz mellettem.

Nem régen vettük ezt a lakást (panelban lakunk), és a szomszéd mondta, hogy előző tulaj férje felakasztotta magát. Csak azt nem tudom hol.

Remélem nincsenek szellemek, vagy legalábbis nem rossz szándékúak...

2009. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hallottam már erről, és a fiamnál is megfigyeltem, hogy elnéz a hátam mögé, és mintha nézne valakit. Már többször is előfordult. Mondtam is ezt a férjemnek, aki csak annyit mondott, ne hozzam rá a frászt! :)

De mi újépítésű házban lakunk, tuti nem halt meg nálunk senki, úgyhogy nem tudom kit nézhet.

2009. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam már ilyenről. Azt hallottam, hogy még pici korban látjuk az egyébként minket körül veveő "szellemekt", de ahogy felnövünk és szociálozódunk megtanuljuk, hogy szellemek nincsnek, és nem is látjuk már őket, csak akiknek erre adottsága van. Az persze más kérdés, hogy valaki hisz-e benne vagy sem, de én már hallottam ilyenről.
2009. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Kirázott a hideg,komolyan.Még jó h mi új lakásban lakunk:)
2009. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Eddig a párom hülyének nézett,de tegnap este óta elhisi,mert elaludt a kicsi,én meg kimentem enni,a párom volt vele bennt,a kincsem meg felkelt,és sir,és rémülten nézett a párom mellett el,ö meg gyorsan kisietett vele a konyhába ugy megijedt.azt mondta a hideg futkosott rajta.
2009. máj. 13. 14:38
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is tapasztaltam kisfiamnál! de nem csak a gyerekek látják a szellemeket. én is sokszor láttam már. amikor meghalt a nagypapám, eljött elköszönni hozzám. amikor felkeltem, mondta anyu, meghalt a papa. én meg közöltem, hogy tudom, mert itt volt és elköszönt. a mai napig látok szellemeket, sőt küldtem is már el párat, mert ők zavartak. a kicsik úgy tudom 5 éves korukig látják őket. egy ismerősöm is mesélt történeteket, amik szintén alátámasztják!! kérdésedre a válaszom, hiszek benne. hisz saját szememmel is látok szellemeket:)
2009. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
a mi kisfiunk is csinál furcsa dolgokat. én hiszek benne. ha megkérdezzük tőle pl. hogy hol van a bácsi?akkor mutatja és mondja hogy öööö. (1évesen még így fejezik mi magát). mondom hogy integess neki és odafordulva integet! szóval én hiszek benne, de nem baj ez :)amíg nem fél tőle és nem sír, addig én se izgulok :)
2009. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
hat marpedig szellemek vannak,akar egy pap is megmondhatja neked.mit gondolsz miert vannak exerszistak?es azok is papok.a baratom papnak tanult,o beszelt nekem errol.en meg nem lattam,de erezni ereztem.de ha tehetem inkabb nem figyelem,mert az ember beleis hulyulhet;)es annak a valaszolonak aki azt irta,hogy regen a lakasukban felakasztotta magat egy ember,hat ez eleg szornyu lehetett hallani.en nem tudnek mar ott elni.mert foleg az ongyilkosok lelke marad a mi vilagunkban.ok nem kapnak megbocsatast az istentol,es itt tevejegnek.ez nem az en agyambol van.ezert a baratnom mindig megszenteli a lakasat.ez is papi munka.mit gondoltok miert csinalja?
2009. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!