Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig lehet egy nap a...

Mennyi ideig lehet egy nap a bébi hordóban a picim? Arra a fajtára gondolok ami a gyerekülés is egyben.

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos és a babakocsi mózeskosarába nem szeret már lenni. Ha a hordozó részbe viszem sétálni nézelődik és vigyorog séta közben. De nem tudom a kis gerincének nem rossz-e? Napközbe is szokott benne lenni (pedig van sima fotelkája, hinta, játszó szőnyeg stb)mert másba nincs úgy el.
2009. máj. 13. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
tul hosszu ideig nem ajánlatos
2009. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem, ha nem autózunk, akkor addig van benne, amíg a konyhában gyorsan elvégzem a dolgomat, mert így feltehetem magam mellé a pultra és beszélgetünk (4 hós:-)), nincs egyedül. Ha végeztem, akkor már ki is veszem, akkor is ha esetleg elaludt benne, mert szerintem nem lehet kényelmes hosszabb távon.
2009. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!