Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a doki szerint "jövőhétre...

Ha a doki szerint "jövőhétre lesz foga", akkor most hol tarthat?

Figyelt kérdés

Gyanítottuk, hogy jön a foga, mert pár napja többször ébred, mint szokott. De eszik rendesen, nincs gond, és csak kicsit nyűgös.

Ma a doki azt mondta, eléggé látszanak már a fogacskák, valószínűleg jövő hétre kint is lesznek.

Akkor most épp a kritikus időszakban vagyunk? Mostanában várható az áttörés?

Fogalmam sincs, mert ezek az első fogai (kettő jön egyszerre), és nem tudom, mire számítsak?


2011. dec. 1. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:
* jövő hétre
2011. dec. 1. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem már 2 hónapja ezt mondja mindenki, de eddig semmi. Nem alszik, nem akar enni, nyúgös. Sír mikor piszkálja a fogát.

A keresztfiamnak is ezt mondták 3 hónapos korától és 10 hónapos volt mikor kibújt az első foga.

2011. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jövő héten már foga lesz, akkor azt már neked is látnod kell, hiába első gyerek. :)) Nekünk 4 hónaposan azt mondta a doki, hogy hú, de csúnya az ínye, pár hét lesz 2-3 foga. na ehhez képest 7 hónaposan jött az első, 8 hósan a második. :)

Mennyi idős a picike?

Mikor áttöri a fogacska a fogínyt előtte pár nappal, már látsz egy vékony áttetsző vonalat az ínyén, ahogy hasa az ínye, mikor áttöri esetleg vérezhet is! És igen ha jövő hétre lesz fogacska, akkor most jön a neheze, mert nagyon fáj nekik mikor kibújik.

Nekem az első nagyon nehezen viselte, nem csak az áttöréseke, hanem a fogzást úgy általában, a kicsi 2-3 napig nagyon nyűgös mielőtt kibújik neki, de utána minden helyre áll.

2011. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

9 hónapos. A fog taraját már lehet látni az íny alatt. Csak mivel első baba és első fog, így elég bizonytalan vagyok, hogy ebből akkor mikor is lesz valami. :D

De akkor valóban most jön a neheze? Jó tudni, legalább felkészülünk rá. :)

2011. dec. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!