Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért nem akar mostanába...

Vajon miért nem akar mostanában nappal aludni?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Először 8-10 órát aludt éjjel, fél órát délelőtt és 3.5-4 órát délután. Mikor betöltötte a 3. hónapot, átállt arra, hogy 11-12 órát alszik éjjel, fél órát délelőtt és 3-3.5 órát délután. Ez így ment egy héttel ezelőttig. Viszont, egy hete egyszerűen nem alszik délután. Egy pár napig azt csinálta, hogy megébredt fél óra után, picit nyöszörgött, de visszaaludt magától, és aludt is utána 3 órát. Viszont, pár napja igaz elalszik könnyen, de fél óra után most már nem csak picit nyöszörögve, hanem keservesen sírva ébred, és nem alszik vissza. Tegnap pl. megint ez történt, viszont miután felvettem, sikerült visszaaludnia, de csak egy órát húzott rá, és megint őrülten sírva ébredt. És akkor már nem láttam értelmét megint visszatenni. Mi lehet szerintetek a baj? Amúgy, nem volt nyűgös estére a kevesebb alvás miatt. Lehet, hogy elég Neki már ennyi? Vagy éhes? Hogy tudnám kitrükközni, hogy kialudja magát?
2009. máj. 14. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyi idős babákank már jelentősen lecsökken a napközbeni alvásigényük.Még így is jó, hogy egyáltalán délelőtt alszik, és átalussza az éjszakát!

Az én kislányom fél éves lesz, napközben szinte semmit nem alszik, esetleg egy fél órát délelőtt meg ebéd után, ő is sírva ébred fel, és már nem tud visszaaludni.

Éjszaka is sokat megébred, csak cicivel tudom visszaaltatni.Mind a két gyerekemnek ilyen kevés volt az alvásigénye.

A te babád biztosan kialussza magát éjjel, és már nincs szüksége a napközbeni hosszabb alvásra. Nagyon változó ez az alvás-dolog a gyerekeknél!....

2009. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!