Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos baba ihat gyümölcslé...

3 honapos baba ihat gyümölcslét, akkor miért nem ehet gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ennyi idősen még gyümilevet sem ihat:))
2009. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Ha van tejed akkor tényleg ráérsz még ezekkel!Én 4,5 hónaposan kezdtem kóstoltatni kisfiammal de csak 2-3 kanállal :)Most elmúltunk 5 hónaposak,már kell adnom Neki,almát,sütőtököt,szépen apránként,mert kevés a tejem:( Várj még 2 hónapot legalább.
2009. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem se ihat (na) még gyümilét.

Esetleg max ha nagyon gyengére van hígítva, vagy pl. van aki teát ad ennyi idős babának de az is azért nem árthat mivel csak cukor van benne egy kicsi az meg az anyateben is van szóval a sima egyszerű cukor emésztésére fel van készülve.(nem azt mondom h az a jó)

Ellentétben az idegen fehérjékkel, amire abszolut nincs,

illetve a rendes gyümi levekben található nagy mennyiségű rostra ami egyes babákat nagyon meghajt.

A székrekedéses babáknál persze ez a cél, és azért lehet h vki ad a babájának.

Amúgy meg 4-6 hónapos korig csak és kizárólag anyatej max. forralt víz az amit kapnia kéne:) De ezt már mindenhol elmondják.

2009. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 3 hónapos baba nagy valószínűséggel még nem is fogja elfogadni a gyümölcsöt, mert a kanállal nem fog tudni mit kezdeni. viszont ha tápszeres a baba, és valaki zeretné 3és fél, 4 hósan elkezdeni a hozzátáplálást, akkor nagyon kevés gyümilét lehet vele kóstoltatni, hogy az íz ismerős legyen neki.
2009. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem már 2 hosan mondták, hogy igyon napi 40 grammot, mert nem volt széklete. Most szedi a laveolacot. Tápszeres, de a gyümilét még mindig mondják hogy igya.
2009. máj. 14. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát vicces, nekem mondták, hogy 3hónapos korától nyugodtan adjak neki alma levet babapiskóta reszelékkel,amennyit a pocija bír... így hát 50ml-t kap+tejet 10óraira. almát saját magam reszelem, 1 alma kb 50ml
2011. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eni0302 válasza:
3 hónapos baba kipróbálhat már új ízeket, alma őszibarack... észreveszed ha nem ízlik neki(persze ha jön a foga akkor csípi neki és alapból kiköpi). amúgy anno 6 hetes korban már adtak a babáknak almát én is kaptam mert tápszeres voltam, és felnőttem egészségesen! nincs ezzel semmi probléma.
2011. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kisfiam 6 hetes. kap reszelt gyümölcsöt főtt répát és krumplit semmi baja tőle. én is így nőttem fel és láss csodát még élek. hallgass az ösztöneidre. minden baba más és más ez a kezdjük ekkor akkor hülyeség szerintem. kérdezz anyukádtól nagymamától. én is inkább rájuk hallgatok mint a sok nagyokosra. ők legalább felneveltek jópár gyerkőcöt és egészségesek mind!
2013. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!