Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell vigyázni a koszmó...

Meddig kell vigyázni a koszmó kialakulására? Hogy lehet hatásosan eltüntetni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
eltüntetés: szaliciles krém. változó kinek mikor múlik el végleg. azt figyeltem meg amit itt írtak a csajok (meg a lányommal összehasonlítva) hogy babafüggő.
2009. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Minden este hajmosás elött babaolajal kennd be a babád fejbőrét.Hajmosás után pedig alaposan fésülgesd meg a kis haját.Kaparni nem szabad a koszmót,majd idővel magától "leválik" a picurkád fejéről.
2009. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
még annyit az előző hozzászólóhoz, hogy fésülni a haj növésével ellentétesen is érdemes
2009. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
ha nagyon makacs a kszmó, a Babe koszmó ellenisamon sokat segít.nekünk két hét alatt eltüntette! bocs a hibákért, fiam épp most öntött rám fél doboz red bullt:-)))
2009. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is babaolajjal szoktam fürdés előtt bekenni. A védőnőm ajánlotta, hogy akár éjjelre is olajozzam be, majd adjak rá sapkát! Még ötletnek is rossz! Tuti nem aludnánk egy cseppet sem, de lehet, hogy valakinek bejön.
2009. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Babaolaj helyett tökéletes ám a sima olivaolaj is! Ugyanazt tudja, mint a babaolajok, csak nincs illatosítva és nem olyan drága :-)

Azért mondják, hogy éjszakára kend be, mert akkor "dunsztolódik", hatásosabb. De megteheted, ha ez nem szimpatikus neked, hogy fürdés előtt 1-2-3 órával beitatod és sapkát teszel rá fürdésig.

2009. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

3 hósa babám, 1 hét volt mire lejött, tegnapra múlt el teljesen.

3 helyen is volt 20 forintosnyi koszmó.

Fürdés előtt 1 órával nívea babaolajat vattára öntöttem, jó vastagon átkentem a fejét, s vékonysapkát húztam rá.

Fürdés végén még a kádban kiskefével átkefélgettem körkörösen,majd csak törölközövel áttöröltem.

1 hét alatt mind elmúlt, első 3 nap semmi javulás nem volt, de meglett a kitartás eredménye.

2009. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

:-)

2009. máj. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!