Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csinálja ezt hason...

Másnak is csinálja ezt hason a babája?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos hátról hasra fordul, vissza nehezebben és csak nagyon ritkán.Hason nem bírja sokáig és sír, de állandóan hasra fordul akárhányszor visszateszem a hátára aztán meg sír mert nem jó neki. Van valami trükk hogy ne sírjon ha már állandóan hasra fordul?
2009. máj. 14. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincsen. ez egy nehéz időszak. folyamatosan azt gyakorolja, amit éppen megtanult, ezért fordul hasra mindig. kicsit hagyd sírni, hadd próbálkozzon, minél előbb megtanulja a visszafordulást, annál jobb. ha nagyon behergeli magát, akkor fordítsd vissza csak:-)
2009. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél neki játékot ki, hogy lássa, rakd körbe érdekes dolgokkal. Talán akkor nem sír. Nálunk is így van, hogy szeret hason lenni, de hamar megunja, ha nincs látnivaló. 5 hónapos, és egy hónapja forog hasról hátra és vissza.
2009. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rakok neki oda játékot de csak begyűri maga alá és sír. Én is oda szoktam feküdni hozzá de az sem segít. Köszi a válaszokat!
2009. máj. 14. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bosszantja, hogy nem tud visszafordulni. Előbb-utóbb rá fog jönni, hogy kell átfordulni, szerintem akkor el fog múlni a sírás is.
2009. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. egy hónapig tartott ez. Mostmár azért sír, mert még nem tud mászni. Mindig lesz valami...:) Kitartás!7 hónapos baba anycija
2009. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!