Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a bundazsákot?

Figyelt kérdés

Nálunk mostanában örök probléma ha 3 hónaposunkat visszük valahova(vásárolni, nagyszülőkhöz) a hordozóba elalszik és nem akarom felkelteni a vetkőztetéssel, így mire felébred, beizzad.Most láttam a Brendon weboldalán 5990-ért hordozóra való bundazsákot, így nem kell úgy felöltöztetnem.Szerintetek megvegyem?

[link]


2011. dec. 5. 15:24
 1/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik szerintem vedd meg.
2011. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a hordozóba nem tennék bundazsákot, hisz azt úgyis az autóba kötöd be és jobb esetben is annyit van kint a hidegben, míg ki és beszálltok. Szerintem annak van értelme, amit a babakocsiba lehet tenni, hisz nem kell iszonyatosan aláöltöztetni a babát, és könnyen ki lehet cipzározni, ha bementek valahová. Én ha kocsival vittem, akkor egy nagy vastag takarót tettem rá kint amit a kocsiban levettem.
2011. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Az jutott eszembe hogy nem lesz e így kicsi helye a picinek? én ezért nem tudtam hordozót használni mert beöltöztetve kényelmetlen volt a kicsinek.
2011. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekunk hasonlo volt:


[link]


Nagyon jo. Hideg volt a kocsiba beultettem a babat es mikor a kocsi kimelegedett csak lecipzaroztam a tetejet. Amikor odaertunk az uzlethez akkor gyorsan visszacipzaroztam a tetejet es a baba vedve volt a melegbe. Az uzletbe ha meleg volt akkor lecipzaroztam, vagy felig kibontottam. Dokihoz vagy vedonohoz ha mentunk szinten hasznos volt mert nem kellett overallba beoltoztetni a picit hanem csak egy rugiba, sapka a fejere es jol becipzaroztam. Nekem nagyon megerte, hogy volt. Igaz en kulfoldon elek es itt eleg nagy a valasztek igy nem volt annyira draga. En 2300 forintert vettem eBay-rol es nem volt hasznalva.

2011. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ilyen van csak kékben. Kislányomnak vettük mi nagyon szerettük, szerintem praktikus nagyon.

Ha gondolod mi már kinőttük, eladó, gyakorlatilag teljesen új!

2011. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!