Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket fog kapni 6 hónapos...

Miket fog kapni 6 hónapos babátok karácsonyra? És mi lesz a karácsonyi menüje? :-)

Figyelt kérdés
Hátha kapok vmi jó ötletet...:)
2011. dec. 6. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A menü anyatej lesz..

És egy fényes, csörgő-zörgő csomagolópapír lesz. A lányom is annak örült a legjobban. Imádta.

AMúgy pedig két dolgon gondolkodom, az egyik egy kis esernyőre csukható babakocsi, és egy tricikli. Lehet, ezeket kérem neki a rokonoktól..

Én egy zenélő kis zongorát kap. amin állatok is vannak.

2011. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a menüt meg nem tudom de gondolom valami csirkehusis zöldseges rizotto vagy ilyesmi!

Ajändekba kap szänkot,gyerekülest,fürdöjätekokat,ruhäkat,zenelö kepessegfejlesztö asztalt,bilit,pelenkät,fülbevalot!

2011. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babám csak 5 hónapos lesz, remélem nem baj ha válaszolok.

Menü: anyatej igény szerint. :-)

Ajándék: sütifaló kincsesbödön, plüss interaktív csiga (több részből áll, tépőzáras, szét lehet szedni), vicces bodyk(www.kynga.hu)

2011. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


(Ezek a kynga body-k milyen minőségűek??)

2011. dec. 6. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Fisher Price sütifaló kincsesbödönt, tanuló kutyust, tanuló kulcsokat kap :) még a Fisher Price babalaptopon gondolkozok...de azt lehet, hogy a nyuszi hozza majd.

A menüje pedig: Hipp sokás tészta lesz, mert nagyon szereti, és Milumil Ar Optima tápszer :)

2011. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, nem nyúlnak és a minta olyan, hogy a szinéről lehet vasalni.
2011. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!