Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt nem fogadja el a...

Csill79 kérdése:

Fogzás miatt nem fogadja el a tápszert már 3-4 napja mit adjak neki? 13 hónapos.

Figyelt kérdés
Tejitalt is vettem,meg 2 féle tápszert,de egyiket sem hajlandó meginni se este,se reggel.13 hós.Amúgy is katasztrófálisan nyűgös és egész nap harapdálja az újjait,kezét,hasmenése van szegényt nagyon meggyötri ez a fogzás:(Tejpépet is csak nagy nehezen tudom belediktálni.Messze nincs meg az 500ml tej alapú táplálék:(
2011. dec. 10. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit, amit hajlandó megenni. Nem fog sokáig tartani az étvágytalanság, ha már jobb lesz a közérzete, újra kínáld meg tejitallal. Ha egy kis ideig nem kap 5 dl tejalapú ételt, attól még semmi baja nem lesz. Másrészt addig is adhatsz neki (ha megeszi) túrót, sajtot, egyéb tejterméket valamilyen formában.
2011. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért adsz neki tápszert 13 hónaposnak? már ehet tejalapú dolgokat, akkor inkább adj neki joghurtot,tejet,esetleg tejbegrízt,vagy a stracsis tejpépet
2011. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De cuki! Az enyém pont fordítva csinálja. Amikor éppen nagyon küzd a fogzással semmi mást nem hajlandó megenni, csak a tápszert, nagy nehezen a tejpépet. :) Az enyém 11 hónapos.... A legutóbbinál 2 hétig semmi más nem kellett, csak a tápszer.

Szerintem is bármit adhatsz neki, ami jólesik neki. Nem vészes, ha egy ideig kevesebb a tej alapú táplálék. De tényleg nem csak a tápszer számít annak. Ott vannak a babapudingok is, azok általában nagyon finomat, egy uzsonnának pont jó. :) Majd eszik megint "rendesen" ha kint van az a fogacska.

2011. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!