Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi szervizt keresek...

Babakocsi szervizt keresek Budapesten. A Külső Váci úton a Top Rider szerviz megvan vajon? Neten találtam, de a telefonszámot hiába hívom, nem veszik fel.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én itt voltam és nagyon profi a fickó: [link]
2011. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj a Váci útra még akkor sem, ha felveszik a telefont. Én már jártam ott, egy raktárépület, olyan mintha a múltból felejtődött volna ott az egész hóbelebanc. Vettem a neten egy Tp Rider babakocsit, hibás volt a féke, és nem ért le az egyik kereke rendesen a földre, valamint szorult is a kerék, mintha homok ment volna a csapágyba. Pontosan elmondtam mi a baja. A szerelő azt mondta, hogy mindent meg tud csinálni, szétszedi, kitisztítja, beállítja, szerel rá másik féket, stb. Ott hagytam pár napra és mikor érte mentem, sz@rt se csináltak vele, szerintem hozzá sem nyúltak. 2000 Ft-ot kért a nagy semmiért az ember, a fékre azt mondta, hogy mégsem talált hozzá alkatrészt. :( Nekem az volt a benyomásom, hogy büdös nekik a munka, naplopó banda!!! Macerás lett volna szétszedni, inkább csinálják a garanciális alkatrész cseréket, azt a beszállító jól megfizeti.

Még most is felidegesítem magam rajtuk.

2011. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Nektek !
2011. dec. 12. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most lett Top rider babakocsi problémám! Csak azért írok, hátha más is nyomoz a Váci úton lévő szerviz után! Nekem sem vették fel! Kiderült, hogy a cég megszűnt, egybeolvadt a Mati Kft.-vel. (Jótállásom van a babakocsira, muszáj volt megkeresnem őket) Cím: 2040 Budaörs, Gyár utca 2., tel: 06-23/887-410/15 mellék. Keddenként van Top rider szervíz, telefont itt végre felveszik!
2012. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!