Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás tapasztalatok?

Babaúszás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megyünk a babámmal babúszó táborba 5 hónapos lesz mikor elkezdjük. Megmaradt valami a babában az úszásból vagy ezt a tudást elfelejtik ha nem úszik gyakran? Hány fokos vízben úsznak? Nem fáznak meg?
2011. dec. 12. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én ezért nem viszem babaúszásra, majd ha kicsit nagyobb lesz(1-2 éves,addigra kilóg a feje a vízből és nem lesz olyan közel), ráér megtanulni úszni.

[link]

2011. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiváló mozgásfejlesztő, jót tesz az izmoknak és szocializálódik. Ez a tapasztalatom. :) A víz kellemes volt (nem fürdővíz meleg, de nem medencei hideg), sosem fázott meg. Nekünk rövid tanfolyam volt, így nem úszást tanítanak konkrétan, de nem is hiszem, hogy azt szokták máshol. Aztán ki tudja.
2011. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hónapos kora óta jár babaúszásra. Imádja! Ha nem tudnám, hogy szűz jegyű, azt hinném, halak, vagy vízöntő... Kiváló mozgásfejlesztő, az idegrendszer fejlődését is jótékonyan támogatja. Fürdés, de leginkább hajmosás, sosem okoz gondot. Nem volt még csak megfázva sem, soha...(kop-kop-kop) Most 15 hónapos.
2011. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából egy bababarát szállodában leszünk majd ott lesz a babaúszás. Egyszer láttam máshol úszni babákat nagyon édesek voltak, simán lementek a víz alá, és a manókám már most is imádja a pancsit. A nagyfiammal nem voltunk, most kipróbálnám.
2011. dec. 13. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!