Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki "Baby Control"...

Használ valaki "Baby Control" légzésfigyelőt? Az van ráírva "a Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával"

Figyelt kérdés
A doboza alapján nem tűnik túl szupernek, de végülis nem a dobozának kell jónak lenni. Nem akarok a babón spórolni, de ez egész megfizethető a többihez képest, és muszáj vennem valamilyet, mert kizárólag hason alszik. Használ valaki ilyet? Megbízható?
2009. máj. 17. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ezt használjuk és szerintem nagyon profi,pedig nem is a 3 laposat vettük meg,csak a 2 laposat. Érzékeny,de nem riaszt feleslegesen (eddig kétszer riasztott be 7 hónap alatt,mind a kétszer akkor,mikor jó mélyen elaludt a bébink - ez normális,ilyen előfordul csecsemőknél,nem bölcsőhalál,meg semmi ilyesmi,csak kimarad 1-2 levegővétel és azt érzékelte). állítani az érzékenységén nem lehet,de nekünk nem is okozott galibát,6 cm-es kókuszmatraccal használjuk. Ha bent vagy a szobában és kiveszed az ágyból a babádat,akkor nem riaszt,mert érzi,hogy bent mozogtok a szobában,így pl. egy éjjeli pelenkázásnál nem fogja kiverni az álmot a baba szeméből,ha elfelejted kikapcsolni. Na,egy szó,mint száz,nekünk bejött.
2009. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 3-rom lapos van!semmi gond nincs vele,3-rom hónap alatt 1-szer riasztott be,akkor a bébin mélyen aludt!Nekem is bevált!
2009. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van, és eddig nagyon bevált. 3 és fél hónap alatt eddig még egyszer sem riasztott be, pedig mi már használtan kaptuk. Szerintem azért is nagyon jó, mert nagyobb az érzékelőlapja, mint pl. az angelcare-nek, így nehezebben tud róla lemászni.
2009. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek a segítséget :)
2009. máj. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!