Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma a doki észrevette hogy a...

Ma a doki észrevette hogy a kisfiam csikorgatja a fogát, nevelési tanácsadásra küldött, szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondja ha most nem kezelik ki akkor szorongó személyiség válik belőle,már felvettem a kapcsolatot a nevelési tanácsadóval ahol kikell tölteni egy 8 oldalad kérdőívet majd 10ezer ft-ért megmondja 3 szakember 2 órás vizsgálatból hogy van-e baj és utána alkalmanként 4ezer ft-ért segítenek is!Szerintetek??????

2011. dec. 13. 19:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért kell fizetni a nevelési tanácsadóban, nálunk ingyen van.
2011. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Idézet a levélből:


"...Ez úton tájékoztatjuk Önöket, hogy szolgáltatásainkért kiegészítő költségtérítést kell kérnünk, mivel költségvetésünket a befolyó állami és szponzori támogatások csak részben fedezik. A vizsgálat esetében a kiegészítő költségtérítés összege 10.000 Ft. Néhány esetben további kiegészítő szakvizsgálat elvégzésére lehet szükség, melynek díja 4.000 Ft. A fejlesztések és terápiák esetében ezek típusától és gyakoriságától függ a költségtérítés összege, erről részletesen a vizsgálatot követő megbeszélésen tudunk ismertetést adni..."

2011. dec. 13. 20:16
 13/24 anonim ***** válasza:
Na, még jó, hogy nincs megszorítás!
2011. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hol van az az ingyen mert akkor elviszem oda.Ez Budapesten van.
2011. dec. 13. 20:19
 15/24 anonim válasza:

én is csinálom éjszaka pedig nem vagyok szorongó személyiség, nálam csak rossz szokás sikerült vele némi foghibát és egy kattogó állkapcsot is összehoznom...


21N

2011. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nálunk is ingyen van a nevelési tanácsadó.

Sőt, még a védőnőnél is ki van rakva egy tájékoztató, hogy mindenféle problémában segítenek, gyermeknevelési, párkapcsolati vagy pl. haláleset feldolgozásában.

És az szerepel rajta, hogy teljesen ingyenes!

Keress rá a neten egy hozzátok közelire és telefonon kérdezz rá, hogy mehettek-e oda is és hogy mennyibe kerül.

2011. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
A hozzánk közelibe jelentkeztem.Az fizetős.Mivel nincs még 3 éves a gyermek ezért korai fejlesztőbe kell vinni.Ez az.
2011. dec. 14. 11:03
 18/24 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a neten,csak ez az egy van egész Budapesten.
2011. dec. 14. 11:04
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén! Ha elmegyünk mi orvoshoz, akkor mi nem félünk? Én személy szerint igen, és még sincs velem baj! A gyerek is jó hogy fél egy idegen helyen! Látott már valaki olyan gyereket aki nem így cselekszik? Még a kutya is maga alá tud csinálni az orvosnál. Az én gyerekem csikorgatja a fogát, de rendszeresen rá szólok. Szerintem hecből csinálja, de az apja is. Na Ő rá is rá szólok. Szerintem ez csak egy rossz szokás!

Szerintem az lenne baj, ha nem félne a fiad. Ha új helyre mentek, előtte beszéld meg vele, és mondogasd neki, hogy mi történik vele. Neki is könnyebb lesz, és neked is.

Mi tavaj (2éves volt akkor a lányom) be kerültünk a kórházba, és úgy begörcsölt a félelemtől, hogy nem tudtak vénát szúrni neki. Ez is természetes. Félt. Én is!

Szerintem semmi baja nincs a fiadnak, csak túl van lihegve, és be akarja biztosítani magát a doki.

2011. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A férjem szerint csikorgatom néha a fogam alvás közben. Izgulós és aggódós típus vagyok, de ettől még tök normális, soha nem küldtek sehova !!!
2011. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!