Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az első reakciód,...

Mi volt az első reakciód, amikor szülés után megláttad a Babádat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 06:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hgy teljesen olyan mint apukám,aki sajna már nincs köztünk
2009. máj. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sirtamapukával a boldogságtól.És megkönnyebbültünk,hogy milyenegészséges,gyönyörü lányunk van.Tényleg szép volt,mert egy ránc nem volt a pofiján,meg a kisfeje is teljesen formás kerek volt,pedig a 32dik héttől a szülőcsatornában volt,de szerencsére könnyü szülés volt.Mindenki jött be megcsodálni,hogy hallották,hogy milyen csoda baba született.:) Én nagyon büszke voltam.
2009. máj. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondták, h milyen szép a színe, aztán odatették a fejemhez.

Elsőként arra gondoltam, h gyönyörű (és h milyen jó, h nem az anyósomra hasonlít)!

Aztán meg azon gondolkodtam, h olyan bölcsen néz, mintha mindent tudna a világról.

Majd az jutott eszembe: végre itt van, és egészséges!

Pár másodperc alatt millió gondolat futott át az agyamon, és nagyon-nagyon boldog voltam.

Főleg annak örültem, h épen megúsztuk az egészet, és h láthatom végre az én kis tündérkémet. (Mindketten rossz állapotban voltunk már, így császároztak.)

Még mindig nagyon jó erre visszagondolni, rettentő boldog voltam (mint még soha előtte). Életem legszebb pillanata. :))

2009. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekekm az volt az elsö mondatom ahogyan a hasamra tették,hogy:"de jó meleg....)

Utánna meg azt mondtam teljesen oloyan,mint amikor én kicsiként.....

Örültem hogy vége az egésznek.(38 óra volt)

2009. máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Olyan jó ezeket a válaszokat olvasni

32 hetes vagyok

2009. máj. 18. 07:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam nagyon és kértem hogy hívják be a férjemet:)Nagyon jó volt és arra gondoltam hogy milyen ismerős az ultrahangok után:)
2009. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Rátették a pocimra a férjem odahajolt és sírtunk a boldogságtól. :)

Elsőre nagyon kíváncsi voltam a fülére(ne legyen nagy, de nem is lett) aztán alig vártam, hogy kicsomagolhassam és a kis lábacskáit is megpuszilgathassam.

2009. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

33hetes vagyok,és elsírtam magam a kommenteken.

Annyira jóóó:))

2009. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tényleg milliónyi gondolat futott végig a fejemben...Sírtunk a párommal...aztán a legelső mondatom volt: " jajdenehéz " :) tényleg meglepődtem,hogy micsoda kis vasgyúró és furcsa érzés volt a mellkasomon érezni.Húú.Nagyon szép színe volt,sima bőre és gyönyörű csókos szája :D Összességében nagyon-nagyon büszke voltam,azóta pedig egyre inkább!Jajjj.
2009. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én végül császárral szültem, de ébren. Férjem hozta oda, miután ellátták, és amint a kezembe adta, és megöleltem, abbahagyta a sírást, és csak nézett Rám a nagy szemeivel, főleg, mikor beszélni kezdtem hozzá. Hihetetlen volt, rádöbbentem, hogy tudja, hogy Én vagyok az, akihez eddig is olyan közel volt. Valami végtelen nyugalom járt át, és őrülten boldog voltam. :-)
2009. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!