Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves kisbabátok éjszakái...

Egyéves kisbabátok éjszakái milyenek?

Figyelt kérdés
Felsír még? Hányszor, és vajon miért? Az én kisfiam néha átalussza, néha meg 11 és 1 között csomószor ordítani kezd. Meddig tart ez még?
2009. máj. 18. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyanilyen!Van hogy alszik van hogy többször felsír, van hogy egy óra mire visszaaltatom:)
2009. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vajon miért?
2009. máj. 18. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
11 hós kislányom éjszakái kb. 2 hete jók, mondhatni 1-2 nyöszörgéssel átalussza az éjszakát (pedig jön most a foga is) azóta, amióta vacsit adok neki. Próbáljátok ki. Én is tiszta ideg voltam, 10 hónapos korában 1 héten kb. 2-3 alkalommal éjjel felsírt és nehezen tudtam visszaaltatni, volt hogy 3 órába is beletelt. Hiába szopiztattam is meg. Mióta negyed hét és fél hét között adok neki vacsit, majd fürdés után szopizik és alszik, azóta nem kell fel éjjel.
2009. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már csináltuk, fél 7-kor vacsora, majd 2 dl tápszer. Abban biztos vagyok, hogy nem éhes, mert akkor minden ordítana, de csak néha teszi.
2009. máj. 18. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!