Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Römer King vagy Maxi cosi...

Römer King vagy Maxi cosi autósülést?

Figyelt kérdés
Érdekelnének rossz/jó tapasztalatok, tesztek, hallomásból infók. Használtan tudom csak megvenni az áruk miatt, ez baj? Újat kéne vennem?
2009. máj. 18. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Használtan vettem nagyon jó helyről Maxi Cosit, szupi!Ha érdekel írj, átküldöm a linket!18 ezerért vettem.
2009. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Maxi Cosi van 12.000-ért vettük és nagyon szeretjük, csak ajánlani tudom. Új huzat van rajta, jobb mint ha új lett volna.
2009. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

mi pénteken voltunk körúton autóülés miatt.volt egy nagyon kedves eladó az egyik boltban,aki elmondta,hogy nyugodtan vegyünk használtat,de csak magánszemélytől,ne kereskedőtől,mert a kereskedő nem becsületes,eladja azt is,amivel már volt baleset...

mindenképp nézzük meg az ülést,hogy nincs-e vhol elrepedve,egy kis darab letörve stb...

volt maxi cosi és römer ülés is. a maxi cosi olcsóbb volt,így azt néztük,meg annak szebb volt a huzata. de az eladó felhívta egy apróságra a figyelmünket: a maxi cosi jóval keskenyebb,mint a römer,így a maxi cosi nem lesz jó 18kg-ig,hiába van ráírva. ezt saját tapasztalatból mondta,neki is van gyereke.arra is kell gondolni,hogy télen a bundazsákkal is beleférjen a gyerkőc. a römerek lényegesen szélesebbek.így mi azt fogunk venni,valószínű használtan,ha szeptemberig nem tudjuk összespórolni az új árát,de mindenképpen magán embertől,valószínű a bababörzén.internetről nem rendelek,ezt alaposan át kell nézni.új huzatot meg lehet rá venni 4-5000 ftért bármelyik bababoltban,mi a Kikában néztük

2009. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Azóta vettünk maxi cosit, magánembertől, akinek még volt egy römerje is, de megmutatta hogy míg a römernél ki kell szállnod a kocsiból és hátrabillenteni a gyereket, hogy aludni tudjon, addig a maxi cosinál egyszerüen hátranyúlsz és meghúzod a kart, és a baba máris döntve alszik!!! Ez lényeges szempont, hogy nem kell vezetés közben ott matatnod, mint a römernél, sőt csak kiszállva tudod megcsinálni az ülés döntési szögét. EZen kívül meg úgy ítéltem meg hogy a maxi az kagylósabb, jobban véd oldalról. Egyébként meg el tudod adni ha már 18 kilós lesz, magánembertől hamarabb megveszik... tudod! :)

minden jót!!!

2009. jún. 18. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!