Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul teszem, ha kicsit...

Rosszul teszem, ha kicsit elkezdtem tornázni, de még szoptatok?

Figyelt kérdés
2 napja kezdtem el, de csak napi 10 percet csinálok kondigépen, hogy ne legyen izomlázam. Nem a gyors fogyás a célom, hanem hogy kicsit feszesebb legyen főleg a fenekem meg a combom. De még szoptatok 9 hetes a babám, eddig nem vettem észre, hogy megérezte volna a tejemen. Akkor nincs gond ugye? -vagy akkor is megy át méreganyag a tejbe? -mert akkor inkább abbahagyom. :-(
2009. máj. 18. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A mozgás nem fog ártani. Addig, amíg nincs izomlázad, addig az anyatej íze nem változik meg. Az a fontos, hogy fokozatosan kezdd el a mozgást és ne erőltesd túl magad, de ahogy írod, ezekkel Te is tisztában vagy. Minden jót!
2009. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tornázz nyugodtan ugy ahogy idáig.amugy milyen méreganyagra gondoltál?
2009. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt olvastam, hogy ha vki elkezd tornázni és fogyni, akkor a szervezetből távozó méreganyagok átmennek a tejbe is. :-(
2009. máj. 18. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogyókúra valóban nem jó és nem is szabad fogyókúrázi szoptatás alatt, de te tornázol, mozogsz, az nem árt. A fontos, amit már írtam: ne erőltesd magad túl és csak fokozatosan csináld. Akkor nem fognak felszabadulni a szervezetedben olyan anyagok (tejsav, ami az izmokban keletkezik), amik a tej ízét is megváltoztatják esetleg csökkentik a tej mennyiségét a túlzott megerőltetés miatt.
2009. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!