Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápis anyucik, hogy kell...

Tápis anyucik, hogy kell fröcsögés nélkül felrázni a tápszert?

Figyelt kérdés
Beba HA2 est kap a baba, elkészitem aventes üvegbe, de a cumi végét hiába fogom be, mikor összerázom, beteriti a konyhát, az alja igy is olyan sürü marad, hogy a 4+ cumiból ki sem szivja! Mi a technikátok?
2009. máj. 18. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mi is BEBA HA2 tápit eszünk és én fröcsögés nélkül fel tudom rázni.csak a lyukra teszem az ujjam nálunk böven elég.probáld meg az egész cumi végét összenyomni hátha ugy jo lesz
2009. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
?? Akkor lehet, hogy rosszul csavarod rá a cumit az üvegre. Ha befogod a cumit, különben hogy jönne ki? Én is jártam így, és az történt, hogy nem volt jó "menetben" a cumi, bár látszólag rendesen rácsavartam, nem jött le.
2009. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igaz nem Aventes cumisüvegünk van, de az üveghez van amit a cumi helyére lehet tenni ilyen kis lap. Én azt teszem oda, és ugy rázom össze- majd csere a cumira és kész a hami.

2009. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl melegre csinálod? Én akkor jártam mindig így.
2009. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem is ez a gondom! az én babám sem tudja kiszívni a végét...pedig nekünk 6+-os van...én inkább kanállal keverem össze.
2009. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esküszöm tiszta erőből szoritom össze a végét, ahogy elenedem, akkorspriccel szerteszét:) tényleg van teteje, este azzal sékelem a koktélját az urfinak, utána kanállal még hozzákeverem az alját! Köszi nektek!
2009. máj. 18. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is aventes cumisüveget használok,és ha ráteszem a kupakot,egy csepp sem folyik vagy fröcsög ki.Ti nem próbáltátok még így? Vagy félreértettem a kérdést?
2009. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak rárakom a kupakot mert úgy van kitalálva, hogy nem folyik akkor ki egy csepp sem. Tegyétek rá bátran...
2009. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!