Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mertetek babátok...

Mikortól mertetek babátok kezébe babapiskótát adni? 7,5 hósak vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Babapiskótát nem , mert abba van úgytudom tojás, de kukit azt igen, meg tölcsért,, de ott kell lenni hogy kitudd venni a nagyobb darabokat a szájából. 8 hós
2009. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 7,5 hós babámnak már egy jó hónapja adok, és semmi baja sincs tőle! Szerintem nyugodtan adj neki csak figyeld mindig!
2009. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék, mert a benne lévő cukor csak elveszi az étvágyát az értékesebb kajáktól, és ha gyakran áznak a kicsi fogacskák abban az édes lében, amit kiszopogat belőle, akkor hamar fekete csonkok maradnak belőlük. Szerintem nem érdemes erre rászoktatni őket, inkább rágcsáljon natúr cuccokokat vagy puha gyümit, főtt zöldséget. Baja biztos nem lesz a piskótától, csak az étkezési szokásait alapozod meg nem a leghelyesebb irányban, rászoktatod a nassolásra és esetleg arra, hogy túlzottan előnyben részesítse az édes ízeket a többi rovására. Bocsi a papolásért, természetesen a te döntésed, milyen irányban indulsz el vele.
2009. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!