Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha arra akarom ösztönözni...

Baj, ha arra akarom ösztönözni, a babámat hogy egyedül jászon?

Figyelt kérdés
Nem mindig,de azért szeretném ha egyedül is el tudna játszani-10 hónapos
2009. máj. 18. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem baj. a lényeg, hogy azért legyen olyan időszak, mikor ott vagy vele, és közös játékaitok vannak!

én is sokszor gondolkozom azon, biztos, hogy jól fejlődik-e a fiam, mert nagyon sokat játszik egyedül. ő kiskorától kezdve jól elvan egyedül, van hogy fél-akár még több ideig is pakolászik, nem igényli, hogy körülötte legyek. az én fiam 8 és fél hós.

2009. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem baj, sőt. Az első válaszolonak meg gratulálok, hogy ilyen ügyes babája van, hogy így elvan egyedül. Az én fiam 9 hós nem azt mondom, hogy nincs el egyedül, de csak rövid ideig, mindíg mászik utánnam. Most kaptunk járókát, ha abba beleteszem és nem lát, akkor viszont jól el tud játszani.
2009. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nem baj, sőt szerintem kell is.Nem mindig ott lenni a babánk mellett,és szerintem fontos,hogy ő maga fedezzen fel dolgokat,amivel eltudja magát szórakoztatni.Nekem 4 hós a babám de nagyon jol el van egyedül,persze sok időre nem hagyom magára,és ha valami gond van azonnal bemegyek,hogy tudja én ott vagyok,de most főzök,mosok,takarítok,stb.2 gyermekem van,de az elsőtől még egy krumplit se tudtam megpucolni.Most elejétől fogva igy nevelem őt,hogy egyedül is eltudjon lenni.
2009. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: szerintem óriási segítség tud lenni, hogy a gyerkőc elvan egyedül. ha már mászkál, akkor beteszi az ember a járókába, és elvan benne egy ideig! az én fiam most is itt fetreng mellettem a teraszon. pakol rakodik, már a 40.kört teszi a pléden, néha megnézi itt ülök-e még, de egyébként elvan:-) Csak azt tudom mondani, hogy próbáld minél jobban az önállóságra szoktatni. lehet, hogy néhány napig nehéz lesz, mert sirdogálni fog utánad, de hosszú távon nagyon sokat segít!
2009. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!