Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtál először virslit,...

Mikor adtál először virslit, párizsit, krémtúrót a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kiváncsi az összetevőikre,magam is tudok olvasni.Köszönöm!
2011. dec. 18. 10:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én virslit, párizsit még nem adtam a 10 hós ikreimnek,de krémtúrót (banánosat) már igen.

A párizsit még hanyagolom,de pl. pont ma rakott krumlpit csinálunk, teszek bele jó minőségű virslit, lehet, hogy megkóstoltatom velük.

2011. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adok még a 10 hónapos fiamnak, még nem tudná elrágni rendesen. Ha már lesz elég foga, és biztonságon tud nyelni-rágni, akkor majd kap jó minőségű virslit, párizsit. Krémtúrót meg azért nem adok/nem fogok adni, mert cukor van benne (többek között ugye), inkább itthon keverek neki túrót gyümölccsel, joghurttal.
2011. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
8-9 hónaposan kapott először, de ha visszamehetnék az időbe tejterméket csak 1 éves kor után adnék neki, mert volt belőle gond.
2011. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

14-15hónaposan a fiamnak.

Lányom 10 hónapos, foga sincs, de egyébként sem adnék ilyen korán olyanokat, amiket felsoroltál. Szerintem ő is majd 14hó körül fog kapni. Remélem addig foga is lesz.

2011. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A lányom 10 hónapos. Evett már virslit, de csak kóstolta. De a párizsi nagy kedvence. Azt olyan 8 hónapos korában kapott először, amikor már fel tudott állni, és ment az apjához kunyerálni. Még foga sem volt, de azt simán megette. Nem kap sokat, mert max. fél-1 szeletet eszik meg, azt sem minden nap. De szereti, így azért kap. :)

Bolti krémtúrót még nem adtam, sok abban is az ízfokozó. De szerintem 1 éves kora körül kaphat néha azt is.

2011. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
16 hónapos, még nem kapott, nem is tervezem még 1-2 évig.
2011. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%

19 hós

Nem kapott még ilyen sz@rokat!

2011. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
9 hónapos a kisfiam és már kapott mindegyiket! A párizsi mackó sajtal nagy kedvence! A lényeg hogy nem baromfi párizsi vagy virsli legyen mert abba előforulhat csontszilánk!
2011. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Párizsit még soha, nem adok érte pénz.

Virslit adtam már neki talán 1,5 évesen, kiköpte. Most 26 hónapos, továbbra se igazán eszi meg, talán 2-3 falatot.

Krémtúrót van, hogy kapott ajándékba és néhányszor vettem is neki, azt is kb. 1,5 év után. Előtte olyan készitményeket kapott, amiben nincs ennyi adalék. Pl. jobb fajta gyümölcsjoghurt...

Ja, jut eszembe, olyan habositott turokrémet, aminek az alján gyümölcs van, olyant szokott enni rendszeresen, talán 1,5 éves kora óta. Az Aldiban veszem, egész jó minőségű, nincs benne sok vacak ;)

2011. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Virslit 1 éves kora után, azóta is imádja!

Párizsit és társait is adtam volna/adnék neki, de nem eszi meg, még csak meg sem kóstolja.

A krémtúrót inkább én készítem. De a boltit is adtam neki kb. 10 hós korától.

2011. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!