Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy olvasszam ki a fagyasztot...

Hogy olvasszam ki a fagyasztott őszibarackot hogy ne barnuljon meg?

Figyelt kérdés
Babámnak fagyasztottam le nyáron jó párat, felezve-hámozva, de olyan gusztustalan lesz mikor kienged. forró vízbe vagy citromlével enyhén meglocsolva esetleg? van valami tuti módszer?
2011. dec. 25. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mikor kiveszem a fagyasztóból,hűtöben olvasztom.
2011. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vízbe szoktam tenni, amikor forr. Pár pillanat alatt kiolvad, és van legalább lé, amivel össze lehet turmixolni. Soha nem barnul így meg.
2011. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hűtőben én is próbáltam de megbarnul. a második módszert kipróbálom! köszönöm!
2011. dec. 25. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eddig a hűtőben olvasztást próbáltam, de nemcsak megbarnult, az állaga sem lett valami guszta. Azóta nem próbálkoztam, mert kaptunk félárban barackos bébiételt. Majd ha elfogy, én is a forró vizes módszert próbálom ki.
2011. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáltad már a mikró kiolvasztó funkcióját?

Én múlkor úgy csináltam, hogy 1 percig a kiolvasztó funkción hagytam, fél percig pedig melegítettem.

Nagyon jó lett, még én is meglepődtem. Pedig idáig nem mertem mikróba tenni a babám kajáit, de a barack esetében kivételt teszek.

2012. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap kipróbálom köszönöm! a citromlé is jó egyébként :)
2012. jan. 6. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!