Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány nunusán csúnya piros...

Kislány nunusán csúnya piros gyulladás. Milyen kenőccsel tüntethetném el?

Figyelt kérdés
8,5 hós babáról van szó. Már próbáltam bepanthen plus-szal, Neogranormon kenőccsel. Nagyon csúnya, gyulladt piros, mint egy égési sérülés, belül a kis szemérem ajkán.
2011. dec. 28. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
doki bácsi szívesen megmondja, hogy mivel kezeld
2011. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a kedves választ... csupán annyi a gond, h a doki bácsi szabin, jövőre lesz majd, a patika meg még két napig nyitva van. Ritkán kérek itt tanácsot, de sikerült megint elvenni a kedvemet ettől.
2011. dec. 28. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:

ha igazán gondoskodó szülő lennél akkor nem itt kérnél tanácsot a gyereked nunusán lévő gyulladás miatt, hanem orvoshoz vinnéd. Nincs doki, de ügyelet van a kórházban vagy valamilyen gyerekorvos.


Az én lányomnak gombás fertőzése volt, és canesten kellet rá, de a tiednek közel sem biztos, hogy az a baja.


Meg ne te kezeld valaki által tanácsolt kenőccsel, főleg, hogy azt se tudod mi a baja

2011. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondanám a Sudocremet,viszont azt belülre nem lehet kenni.

Inkább próbáld meg elvinni ügyeletre.

Az én lányomnak is volt ilyen és Canestent írtak rá.

2011. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a lányomnak egy időben rendszeresen kisebesedett a nunijánál.Semmi nem volt rá jó,csak a genciália ecsetelő.A patikában lehet kapni,hátránya hogy lila lesz tőle a nunija,de lekopik pár nap alatt.Esetleg próbáld meg,ártani nem ártasz vele.
2011. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a ti dokitok szabadságon van, akkor vidd másikhoz a kislányt, de orvos nélkül ne kend semmivel a punciját.
2011. dec. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is derítsd ki hogy ki a helyettes orvos vagy kérdezd meg a védőnőt. Biztos nagyon fáj és ég a kislányodnak és bizony ha kísérletezel akkor csak telnek a napok, neki meg fájdogál.

Nálunk amikor kicsi pirosodás vagy pötty van, akkor azonnal Sudocrem. Az helyre hozta bár mindig azonal bekentem az első apró kis elváltozásnál.

2011. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs miert annyira felhaborodnod, mert az elozo valaszolok jot akartak, gondoljuk, hogy nem egy tanyan laksz a vilag vegen, ahol eppen szabadsagra ment az egyetlen orvos...vidd egy helyetteshez, ugyeletre stb, mert ha tenyleg olyan csunya,az fajhat is neki es ha nem a megfelelo kezelest alkamazod(itt tobb mindent ajanlottak, mert senki sem ert hozza igazan, nem lattuk mirol van szo)meg arthat is, pl. kicsipi a gencianos ecsetelo stb. jobbulast
2011. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!