Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 és fél hónapos....

Kisfiam 4 és fél hónapos. Adhatok neki szőlő ízű bébiitalt? Még most inna ilyet először.

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Miért szoktatnád rá az ilyen cukros, értéktelen, fogazat-romboló és hízlaló lötyikre? Tele adalékokkal... Adj neki vízet!! Arról nem is beszélve, hogy még csak 4 hónapos!! Még a kifejezetten babateákat is csak ettől a kortól "ajánlják"!!! Ne rontsd el már most, az egész felnőtt táplálkozási szokásait most alapozod meg! Nem bántásiból mondom....
2009. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ja, bocs, most látom, hogy bébiital!! De akkor is, nincs jobb szomjoltó, mint a víz!!
2009. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne adj neki ilyesmit, egyrészt, mint írták is, egészségtelen, másrészt a szőlő szelet csinálhat. Arról nem is beszélve, ha csak "ízű", na akkor ki tudja miből készült.
2009. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én se vagyok a pártján,de szerintem próbáld meg nyugodtan.Az én babám is ennyi idős és a vizet nem nagyon fogadja el,se az iztelen filteres babateákat.Ha így marad ,a melegre nekünk is kell valami mást próbálnunk.
2009. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is felakartam tenni a kérdést,de én ugy ,hogy miért nem adhatok,pedi van.

Egy hete kapott 4,5 honapos,Kecskemétit.

Olyan hasmenése lett,hogy dokihoz futottunk.

A dokinak mondtam mit adtam és leszidott,hogy miér amikor azt 5-6 hónaposan lehet adni.

Mondtam neki,hogy van a Kecsemétinek és az üveget is megmutattam neki.

Rendesen láttah hogy elszomorodott és erre azt mondta akkor adjam ha ez van ráirva.De ő nem adna.

Na persze én sem fogok adni többet.

2009. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem higisd fel egy kis vízzel.
2009. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!akkor én sem adok neki...csak a vizet nem nagyon akarja elfogadni,a teákat pedig szintén kiköpi..és valami folyadék kellene ebben a melegben!! :)
2009. máj. 21. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elég neki a szopi vagy tápi, amit kap. Abban is van folyadék. Sokszor kínáld vele. Én is azt csináltam, mikor leszokott a cicről és nem sokat ivott. Ja, és én odaadtam kupak nélkül az üveget és ahogy játszott vele és rágicsálta, közben is ivott belőle.
2009. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én lányom kapja ezeket a kecskeméti bébiitalokat és semmi baja nincs tőle.első alkalommal ő is fosott de most már nem és imádja és a mi dokink meg a védőnő azt mondja semmi baja nem lesz tőle de amúgy a legjobb az orvosok szerint is a nestlé multivitamin vagy a nestlé zöldség és gyümölcslé
2009. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!