Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hónapos kisbabám tápszeres...

Hónapos kisbabám tápszeres lett, mert elapad a tejem, milyen cumisüveg a biztonságos, ti milyet használtok amiben nincs káros anyag, ha beleöntjük a forró vizet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 10:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

11,11 es, te is forrón szoktad beleönteni az Avent műanyag cumisüvegbe, vagy kihűlve? Különben mi aventet használunk, csak nem tudom, hogy biztonságos e?

Még a mamot is dícsérik sokan.

2009. máj. 21. 11:15
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
csajok,szerintem ez az üveg cumisüvegek reklámja volt. én már tavaly olvastam erről a neten,hogy a műanyag káros + újra kiatalálták az üveg cumisüvegeket,csak nem nagyon fogynak... Szerintem semmi baja nem lesz a babádnak attól,hogy eddig műanyagot használtál,még ha nem is a legegészségesebb megoldás. ezzel az erővel mikrót se használj,meg csapvizet se,meg csak bio-t egyél és sorolhatnám. Csak megnyugtatni szeretnélek,ne aggódj,biztos,hogy nem ártottál a kisbabádnak! Ha ez annyira komoly lenne már rég betiltották volna ezeket a cumisüvegeket.
2009. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11,13 as utsó válaszoló,te milyen forralót használsz, és ez bevállt neked? Mert ha jó vennék én is forralót, és nincs gond a vízkövesedéssel?
2009. máj. 21. 11:18
 14/18 anonim ***** válasza:
2009. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
11,18 aska köszike kicsit megnyugtattál,egyébként az üzletekben alig látok üvegből készült cumisüveget, biztos nem veszik annyira gondolom azért nem látni sokfélét.
2009. máj. 21. 11:21
 16/18 anonim ***** válasza:
2009. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11,11-es vagyok. Én szentkirályi vizet használok a babának. Van egy kis lábasom, ami csak a lányomé és abban melegítem fel a vizet. Olyan hőmérsékletűre, hogy beleöntve az üvegbe egyből eheti is. Olyan nagyon forrón sosem öntöttem bele. Ha még is melegebb lenne a víz, akkor teszek mellé hideget vagy visszahűtöm.
2009. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Most beszéltem MSN en egyik ismerősömmel, neki 13 éves a fia, és azt mondja mindig forrón öntötte bele a vizet a műanyag üvegbe, ő nem emlékszik miylyet használ,és szóval jó egészségnek örvend a fia.
2009. máj. 21. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!