Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 1 éves fiam aki nem...

Szikra veronika kérdése:

Van egy 1 éves fiam aki nem hajlandó magától elaludni. A problémám azzal van hogy állapotos vagyok a 2. babóval és így nem tudom otthagyni a nagyszülőknél mert csak rajtam hajlandó elaludni. Hogyan szoktathatnám rá arra hogy elaludj magától?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltad már otthagyni? Az én babám csak cicin hajlandó elaludni. De ha nem vagyok otthon, vagy nagyszülőkhöz viszem, akkor érdekes módon tudja, hogy nincs anyu, és ők el tudják altatni. Az ilyen rossz szokásokról való leszoktatásnál is szokták javasolni, hogy anyu menjen el otthonról. Anyukám simán el tudja altatni, a férjemnek meg jelzi, hogy kiságyba akar menni, és nincs semmi baj. De ha én itthon vagyok, órákig is hisztizik, ha nincs cici.
2009. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, a fiam is 1 éves, és rajtam alszik el. most azzal próbálkozom, h lefekszem, a vállamra fekszik, de a teste az ágyon van, szóval rajtam is van, meg nem is:)) és simogatom, mesélek, aztán elpilled. ha alszik, berakom az ágyába.
2009. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!