Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok mennyit...

8 hónapos babátok mennyit alszik éjjel és nappal?

Figyelt kérdés

Az enyém óránként ébred éjszaka. Már nagyon el vagyok fáradva. Az első 4 hónapban magától aludt el, nem kellett ringatni és 1 evéssel reggel 1/2 9-ig aludt. Mitől változik meg vajon ennyire?

Nappal 2-szer alszik, délelőtt1,5 órát és délután 2-2,5 órát.


2012. jan. 3. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hetes kora óta este 9-től reggel 8-9-ig alszik, 6 körül kel, akkor eszik álmában és alszik is vissza. Nappal délelőtt 30 percet és délután 30 percet alszik. Ha esetleg pont sétálunk, akkor a babakocsiban délután alszik 1-1,5 órát is, de a kiságyban a napi adag csak 2x fél óra. Igaz semmit nem tudok mellette csinálni, de cserébe éjjel végig alszik. :) Most 9 hónapos.
2012. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enyém is kábé óránként kel éjszaka, elég kimerítő az tény. Korábban sokkal jobban aludt, pár hónapig az éjszakát is átaludta. Többször kel mint újszülött korában és szintén 8,5 hós.

Azt olvastam, hogy az intenzív mozgásfejlődés, a fogzás vagy a sok inger miatt lehet a gyakori ébredés és sajnos teljesen megszokott ennyi idős korban.

Nem vigasztaló, de ez van.

2012. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!