Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babámnak hasmenése...

1 hónapos babámnak hasmenése van. Kapott Smectát és Normaflore-t. Hogy adjam be neki?

Figyelt kérdés
Smectát 50 ml vízben oldom fel, Normafloreból pedig csak fél ampullát kell beadnom napi 2x és azt kb 20 ml vízben oldom fel. Kérdésem az lenne hogy kaja előtt adjam be és utána amennyit megeszik (tápszeres) vagy 2 kaja között.
2009. máj. 22. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Smectát nem ismerem, de a Normaflore az folyékony. Én nem oldom fel semmiben, hanem egy műanyag kiskanálba öntöm és onnan be a szájába egyenest. Kaja előtt.
2009. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!A Smectának iszonyú íze van,arra sajnos nincsen ötletem....Esetleg kérdezd meg a dokitokat,hogy nem önthetnéd-e bele a kajcsijába...bár én úgy tudom,hogy étkezés után kell meginni.

A Normaflore-t nyugodtan keverd bele a tápszerbe!

2009. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normaflor-ra az van ráírva hogy vízben vagy gyümölcslében kell (vagy lehet?) feloldani, ezért gondoltam hogy így csinálom. Smectát megitta, de mivel kaja után adtam be neki ezért nem fogyott el minden és gondolom be kéne adni neki az egész adagot.
2009. máj. 22. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 9 hónaposan is kellet oldani. Én a napi egy adagot a tápszerben teszem bele,észre sem veszi.Este kell adnom.De a felezve is reggel és este a tápszerben belelehet tenni.

A smectát mi elöször 5 hónaposan kaptunk és a doki egy késhegynyit mondot a fözelékben.

De ti picik vagytok a dokit kérdezd nem e lehetne a du.tápszerben tenni? Szerintem lehet.

Nekünk az antibiotikumokra is lehetett,de azt mi fecskendövel adjuk tápszer nélkül.De ha a védőnőt felhivod szerintem ő is tud segiteni.

2009. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!