Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco Happy Snack etetőszék...

Chicco Happy Snack etetőszék van valakinek?

Figyelt kérdés

vagy esetleg mit ajánlanátok? szempontok : dönthető háttámla , kesebb helyen is elférjen) nem kell a legkisebb, de azért ne is legyen monstrum) , és persze mosható huzat , na és persze az ár sem mindegy, de még nem igazán vagyok tájékozott, így árakat is szívesen olvasok.

Köszönöm!


2012. jan. 12. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnak Happy Snack-je van. Nagyon szeretjük, megfelel az általad írt szempontoknak. Nem gagyi, egy jó kis középkategóriájú etetőszék. Stabil is.
2012. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi peg perego prima pappa-t vettünk. Nekünk ez bevált. Ami még szóba jött annó, az a brevi jupiter volt, de az nagyobb. Szerintem dönthető akkor kell, ha még nem tud ülni rendesen. A fő szempontom az volt, hogy stabil legyen, és a babát biztonságosan be lehessen kötni.
2012. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Leírnátok mennyiért vettétek?
2012. jan. 12. 10:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még nem tud ülni a kislányom ,emiatt gondoltam dönhetőre - vagy addig húzzuk ki a hordozóban amíg megtanul biztosan ülni? Most 6 és fél hónapos.
2012. jan. 12. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
én 5 hósan kezdtem etetni, eleinte a hordozóban, de mindig összekentük pedig tettem alá textil pelenkát is. Az etetőszéket viszont csak letöröltem. Amikor vettük, 35ezer ft volt, de csak azért vettem meg ennyiért mert kaptunk ajándékutalványt. Használtan fele ennyibe sem kerül.
2012. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, mi használtan vateráztuk a chicco happy snacket, 7000ért szakadásmentesen, maximálisan meg avgyok elégedve vele!
2012. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!