Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első születésnap- de mi...

Első születésnap- de mi legyen így az ajándékkal? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Tudom sok kérdés volt már, hogy első szülinapra mit érdemes venni a babának? Én is írtam, hogy a lányom FP tanulószéket kap tőlünk, meg kap egy tolókaros triciklit. De közben eszembe jutott, hogy van egy örökölt triciklije a pincében.

Mit kérjünk akkor? Mert apukám, a tesómék, és a kereszt szüleim is kérdezik, mit vegyenek?

Adnátok ötleteket?

Pl. Játszósátor- de milyen? Hangszerek- érdemes-e, milyet? Ugráló zebra- van értelme?


2012. jan. 13. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eltervezhetsz bármit, előre úgysem tudod (és itt se tudja megmondani senki), hogy a Babád minek örülne a legjobban. Még olyan picik 1 évesen, lehet, hogy a legszuperebb játék hidegen hagyja, egy tök jelentéktelennel meg órákig eljátszik. Az én Fiam például mindennél többre értékeli a gatyamadzagokat és az adapterkábeleket :-)

Szóval nehéz ügy, de hogy a kérdésedre is válaszoljak, én személy szerint valami csörgő-börgő-ugráló játékot kérnék, lehetőleg ne túl nagyot, inkább több kisebbet - nálunk inkább ez jön be.

2012. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislanyom 1 evesen tobbek kozott a Fisher Price bodonket kapta, nagyon sokaig ez volt a legkedvesebb jateka. Kapott meg magneses rajztablat, amit akkor per pillanat nem ertekelt, de kb 3 honap mulva mar igen.
2012. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiam kedvenc első szülinapi ajándéka a szobai csúszdája volt. Imádta. Fel-le, fel-le egész nap:). De a vízidob és a csörgődob is bejött neki. Viszont nem minden gyerek szereti a hangszereket. Ezt nem lehet így megmondani kívülállóként.

Én a régióban vettem egy csörgődobot és egy xilofont.

2012. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

néhány ötlet:

-FP ugráló zebra:bár még ő csak 1-2 hónap múlva használná de hidd el nagyon megéri!Az én fiam 20 hós de minden nap nyüstöli!

-szobai csúzda

-biciklisülés

-bébitaxi:fiam 11 hós korától minden nap kerázik vele a lakásban

-mászóalagutas játszósátor 100 db-os labdával:

[link]

[link]

[link]

a labdákat és a sátrat is imádja a fiam!nem mellesleg a kis labdák nyáron a medencébe is jól jönnek!


Remélem tudtam segíteni!

2012. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi sokat segítettetek! Az alagutas elefántos játszósátor nagyon tetszik! :)

Meg gondolkoztunk, és kis asztalt is kap, kicsi székkel (IKEA). Igaz, azt is később használja majd, de legalább nem felesleges. :)

2012. jan. 13. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

Utolsó vagyok!

Még találtam olyat is ami a labdával együtt van!

[link]

2012. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úúúú! Köszi! Még nem volt időm keresgélni, de ez nagyon tetszik! Csak előtte ki kell találni, hová is tegyem. :)
2012. jan. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!