Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lesz a babának, ha...

Mi baja lesz a babának, ha egyszer forralás nélküli csapvizet kap a 6 hós fiam? 1,5 decit. Kivételes alkalom.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi.
2009. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lesz. Azért kell a vizet forralni, hogy a bacikat, meg miegymást kiöljük belőle, de egy 6 hós babának már elég erős szerintem az immunrendszere. De azért egy éves koráig forrald neki.
2009. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi. Én úy tippelek, hogy ez a 6 hón túli forralás dolog még abból az időből maradt, amikor még tényleg nem volt megbízható a csapvíz, kútvíz minősége. Szerintem a gyerek a különböző tárgyak összenyalogatásával, sokkal több bacit gyűjt be.
2009. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Természetesen mindíg forraljuk. De most az a helyzet, hogy annyira bénák voltunk a férjemmel, hogy elfelejtettünk vizet forralni. Ezt akkor vettük észre, amikor a fiam megéhezett, és ő rögtön ordít ha éhes. Ezért kivételesen forralás nélküli csapvízből kapta a tápszert. Azóta is aggaszt hogy nem lesz-e tőle baja. Nem fordult még elő, hogy ilyen bénák legyünk.
2009. máj. 26. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kivételes az alkalom, egyszer semmi baja nem lesz :) de azért forrald neki, még egy fél évig :)
2009. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggasszin, nem lesz semmi baja még akkor sem ha 2 szer kap csapivizet...
2009. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradnadó károsodás fogja érni!! Na jó, vicceltem. Mi Gy-M-S megyéban lakunk, itt olyan jó minőségű a víz, hogy soha nem forralom fel kislányomnak és semmi baja tőle. 6 hónapos kora óta iszik, előtte csak szopott, már 8,5 hónapos, de még semmi gondja nem volt tőle, gondolom már nem is lesz.
2009. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is győr-m-sopron megyében lakom, én sem forralom 7 hós kora óta a vizet. apukám a vízműnél dolgozik, így biztos forrásból tudom, hogy jó a víz minősége:-)

egyetlen alkalomtól, vagy néha néha alkalmakkor semmi gond nem lesz. igazából ez a vízforralás az első néhány hónapban nagyon fontos, és főleg ott, ahol rossz a víz minősége! ne aggódj ezen!

2009. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
OFF: 13,36-os vagyok, kicsi a világ, de én apukám is a vízműnél dolgozik.
2009. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!