Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyünk, hogy a kisfiúnk...

Mit tegyünk, hogy a kisfiúnk ne csak az autóban aludjon el?

Figyelt kérdés

Napközben csak ott hajlandó elaludni,ilyenkor kocsikázunk a városba fel-alá,amíg el nem alszik.

Este viszont csak leteszem a kiságyba és már alszik.



Hogy szoktassuk le erről?


2012. jan. 16. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
babakocsiban is alvós? lehet a rázás miatt. Próbáltátok már a rezgő pihenőszéket vagy az elektromos babahintát??? Abban hasonló élménye lehet mint az autókázás közben.
2012. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is ilyen volt es 6 honapos kora korul hagyta ezt el es aludt mar normalisan a kisagyaba ebed utan. Soha nem felejtem el, hogy pont 3 honapos kora korul volt egy olyan idoszak, hogy ejjel is ebredt 4-5-szor (gondolom fejlodesi ugras). Mar hulla faradtak voltunk a ferjemmel. Egyik delutan 6 ora fele a ferjem monda, hogy elviszi a gyerkocot autozni addig en aludjak egy picit vagy pihizzek. En le is doltem es elalaudtam. Felriadva este 8 ora utan, hogy Ur Isten, ezek hol vannak? Hivom is a ferjem mobiljat aki almosan beleszola telefonba. Kocsikaztak, a fiam bealudt jo melyen o meg leparkolt a szupermarket parkolojaba es elaludt. Ketten aludtak edesen az autoba. :)
2012. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Babakocsiban csak pár hós korában aludt el,azóta nem nagyon,csak ha már hulla fáradt,de azt meg nem szeretem megvárni,mert akkor sír minden apróság miatt.


8 hónapos,a hintában és a pihenőszékben csak akkor marad meg,ha be van kapcsolva a tévé,de akkor sem alszik el normálisan,mindenre figyel.

2012. jan. 16. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ha jót akarsz a babádnak és magatoknak is, most kezd el normális alvási szokásokhoz szoktatni...

sok segítséget találsz: sutogó, Jo Frost, kismamablog..kinek mi jön be.Nálunk a suttogó módszerével alakítottuk ki a napirendet/alvást. 7 hetes kora óta alszik rendesen. Most 14 hónapos.

2012. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!