Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Fogzási sorrend?

Anyukák! Fogzási sorrend?

Figyelt kérdés
Elképzelhető,hogy 5hónapos kisfiamnál nem az alsó hanem a felső fogacskák bújnak ki először?A szakirodalmakban nem találtam rá példát?Esetleg valakinél történt ilyen,hogy úgymond felcserélődött a sorrend?
2012. jan. 18. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Az unokaöcsémnek a felső szemfogak jöttek elöször, úgy nézett ki, mint egy kis vámpír. :)

Ne aggódj!

2012. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen sorrend előfordulhat. Előbb utóbb úgyis kinő mind. :o)
2012. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakirodalomban megadott sorrend nem mérvadó, csak irányadó. Semmi gond, ha nem a megadott sorrendben bújnak ki a fogacskák.
2012. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Ha egy fog beindul, nem sokára már nincs egyedül. Az az általános, hogy alsó elülső kettő, felső elülső kettő, szem fogak, aztán az őrlők. Van egy ismerősöm, ahol a gyerkőcnek először a szemfogai jöttek ki. A kis vámpír.:) Tök édi volt.
2012. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

èn így tudom


alsó kettö elöl

felsö kettö elöl

felsö kettesek

alsó kettesek

majd a szemfog mögöttiek (nem tudom a nevét) aztán csak a szemfogak.



egy anyuka mesélte hogy a lányának felsö kettö jött ki elöszrö, ott álltam hitetlenkedve.

a lányomnak elöször az alsó kettö

aztán a felsö jobb 1-2 majd a bal 1. és várjuk a bal 2-t de nem jön, ma meg megtalálok egy telejsen kibújt jobbos örlöt neki hátul. szóval sorrandet sok baba felbordítja.


ja és a lányom eddig midnenben annyira normál szinten fejlödött, hogy ennél átalgoasabb gyerek nem is lehetne, és natessék, a fogzás már nem normál sorrendbe megy.

2012. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A te kisfiad ezek szerint nem olvasta a szakirodalmat és ezért nől eltérő sorrendben a foga!

Viccet félretéve!Igen elő fordulhat hogy a felsők jönnek neki hamarabb!

Kitartást a fogzáshoz!

2012. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges, saját tapasztalat.

Én is mindig alul nézegettem a fiam ínyét, hogy mikor jön már a fogacska. Véletlenül vettem észre, hogy jön a felső kettő középső. Rá pár napra kijött az alsó kettő. A következő kettő megint felül jött..

2012. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!