Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ténylegesen mennyire kihasznál...

Ténylegesen mennyire kihasználhatók a travel system-es babakocsik?

Figyelt kérdés
Olyan kocsit találtam, amihez sportrész és mózes van - kompatibilis hordozó nincs. Fog az nekem egyáltalán hiányozni, hogy a vázra pattintsam a hordozót?
2012. jan. 18. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat autózol?

ha nem akkor nem fog hiányozni, de ha autóval mentek sok helyre, pl bevásárolni vagy csak ügyet intézni akkor igen. habár én nem tartottam 1 óránál tovább benne az elején, de rengeteget használtuk amúgy.

ja mi még többször repültünk is így.

2012. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mi sokat utazunk, és szerintem a hordozó nagyon jó! Van autós ülés is, de a városban, mikor ki-be teszed, akkor marad a hordozó. Főleg, ha elalszik közben, nem kell felébresztened, amíg átteszed a kocsiba.


Meg sok helyen be sem tudsz menni babakocsival. A mózes jó volt, mert téli baba volt, a sportot meg csak 7 hónapos kor körül lehet használni, amikor már tud ülni.

2012. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sokat autóztam így nagyon jól jött a hordi vázra pattintása ,mert pl.egy bevásárló központban nem a karomon húzgáltam,az amúgy 10 kilós hordozót+ 5-6-7 kilós gyereket.

A másik pedig,hogy 4 hónaposan úgy döntött,hogy nem hajlandó többet a mózesben feküdni és inkább ordít,mert nem lát szét.Sportba még nem mertem tenni,így 2-2.5 hónapig hordozóban sétáltunk!

2012. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Túl sokat nem autózunk, mert a belvárosban élünk - minden megvan gyalogosan. :) A mózes pedig dönthető - ha esetleg ki szeretne látni, ha elalszik, viszont újra vízszintesben van. Még meggondoljuk, köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 19. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!