Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szeretnék másik babát,...

Nagyon szeretnék másik babát, de párom még várna, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen tudom,semmit :( van egy 16 hónapos gyermekünk.Párom is szeretne babát még,de később.Az anyagiakra hivatkozik.Tudom ebben igaza van.De még tavaly év elején megbeszéltük,h idén tavasszal próbálkozunk újra.Ez úgy fest nem jön össze.El vagyok keseredve,oly annyira h szexelni sincs kedvem.Szeptemberben lesz 2 éves a fiúnk,mondtam páromnak,h addigra jó lenne ha jönne a kistesó,de ezt a variációt is elvetette.Ti mit tennétek a helyembe?
2012. jan. 21. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt nincs kérdés!


Szeretitek egymást, tehát a kettőtök döntése kell, hogy legyen!

Ha te úgy döntesz, hogy majd "nélküle" fogsz ismét teherbe esni, annak csak és kizárólag nagyon rossz vége lehet.

Ezt te sem akarhatod!


Beszéljétek meg, hogy mennyire engedhetitek meg magatoknak és hogy mekkora korkülönbséget akartok a két gyerek között.

2012. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

természetesen együtt kell,h döntsünk!

én kis korkülönbséget szeretnék,de párom még várna.győzködni nem akarom,azt szeretném ha megértene.

2012. jan. 21. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
irok privit neked
2012. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

detto mint atied, lánykám 16 hós nagyo nagyon szeretnék még egy gyereket és apárom anagiakra hivatkozik hogy még nem. Mondtan nemakarok várni 5-6 évet azt mondta nme kell

de ha azt nézzük jövöre már 3 évet vársz rá hogy legyen kisteso

2012. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt ketten kell hogy eldöntsétek :-)

Te tudod hogy tudod meggyőzni.

Nekünk vannak egy 15 éves, egy 5 éves, és 1 éves ikreink. Én még 40 éves korom előtt szívesen szülnék még egy babát ( nem , nem kisebbség vagyunk :-) )

Mi jelenleg nem védekezünk, mert a megszakításost nem lehet annak nevezni.

Azt beszéltük meg, ha véletlen így becsúszik a baba akkor mindenféleképpen megtartjuk :-)

35.N

2012. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!