Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kislányom tiszta pöttyös...

8 hós kislányom tiszta pöttyös lett a Zinnattól, hasmenése van, abbahagyjuk a szedését?

Figyelt kérdés
Beadni is nagyon nehéz,mert 5ből 2x kihányta,de most kiütéses lett.Az ügyeletes orvos nem mondta,hogy hagyjuk abba,de én félek neki beadni. Ti ilyen esetben folytatnátok ?

2012. jan. 22. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
holnap menj el a gyerekorvosotokhoz, és ne add tovább a Zinnatot. Egyébként sem volt sok értelme,ha mindig kihányta.
2012. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen bajra kapta?8 hónaposnak elég meredek a zinnat.
2012. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Torokgyulladásra kapta,meg 38,7 láza volt.
2012. jan. 22. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
1,5 éves fiam,is torokgyulladásra kapta,szintén kipöttyösödött.vidd vissza a dokihoz,majd ír másikat,és gondolom calcimuscot,és fenistil cseppeket is ad a pöttyök ellen.
2012. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
IGEN,HAGYD ABBA!Én penicillin érzékeny vagyok,a Zinnat is az,anno nekem is így kezdődött,mert a doki mindig azt írt fel!Aztán egyszer belilultam ,bedagadtam tőle,és majdnem megfulladtam!31 vagyok,soha azóta nem volt szabad penicillint szednem!Ez nem játék!
2012. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne add neki!

Én is penic. allergiás vagyok, lányom is az lett - mint kiderült, szintén egy hasonló eset kapcsán, mint nálatok.

Vidd dokihoz! Biztos ír majd Calcimuscot és Fenistil cseppet.

A pöttyök jópár nap alatt múltak csak el.

2012. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia 4

Voltatok dokinál mit mondott?

A ZINNAT egyébként meg egy torokgyuszira nagyágyú.. azt inkább tüdő gyusziban adják.

2012. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felhívtuk a dokit,holnap vigyem vissza azt mondta,lehet a gyógyszertől pöttyös. Calcimuskot,normafloret,lactive babyt kell adnom rá. És nagyon sokat kell innia,mert ha nem iszik be kell vinnem infuziora a kórázba. Ennyit mondott.
2012. jan. 23. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!