Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjak inni a 11hónapos...

Hogyan adjak inni a 11hónapos kislányomnak ha éjjel felkel (a vizet vagy teát)? Cumisüvegből, csőrős pohárból vagy sima pohárból?

Figyelt kérdés

Nappal csőrős pohárból és sima pohárból (próbálkozik inni kisebb-nagyobb sikerrel összejön néha).

De sok levegőt nyelünk még sajna :S.

Az éjjeli ciciről leszoktattam de néha (szerintem a foga miatt felsírja magát vagy mert talán melege volt)és 1-2 napig cumisüvegből adtam neki(vizet),mert az olyan mintha cicire tettem volna.De félek,hogy visszaszokik a cumisüvegre.:(

Mit javasoltok nekem vagy ti ezt az éjjeli ivást hogyan oldottátok meg?

Köszönöm előre a válaszotokat.

11 hónapos kislány anyukája


2009. máj. 28. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem éjjelre cumisüveg, mert a csőrős pohárból még nagyon jön éjszakára neki. Nem hiszem hogy emiatt visszaszokna ha kizárólag csak éjjel használnád, vamilyen szinten olyan lenne neki mint a cici. Én éjjelre inkább teát adnék, mint vizet, mert az picit elteliti a gyomrát, mert édes. És úgysem iszik annyit, csak pár korty után visszalszik gondolom. Aztán nappal meg inkább vizet.
2009. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült leszoktatni az éjjeli ciciről?És hány hónapos volt?
2009. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi még cicizünk éjjel, de amikor éjjel itatom, akkor rendes pohárból kapja. Kicsit macerás, se az én fiam nem ismeri a cumisüveget, így már nem akarom rászoktatni.

egy éves kisfiú anyukája

2009. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Kedves 14:27:

amikor már csak 1-2 szippantás a ciciből akkor csak nyugtatásként kell neki és nem enni akkor nyugodtan adhatsz neki másik folyadékot.Mi 9-10 hónapos kora körül próbáltam de nem ment.Most 11 hónaposan már sikerült 1-2 kicsit sírni fog,mert nem érti miért nem kap cicit de utána nem fogja keresni.Igaz most jön 4 fogacskája (2 rágófoga kijött és most szenvedünk a szemfogakkal felül. :S:S)ezért most nyüglődik az a lényeg ha egyszer nem adsz neki akkor másik nap ne gondold meg,hogy mégis kap cicit,mert azzal csak még jobban összezavarod.Neked kell határozottnak lenned és kitartás meghozza az eredményt.Van,hogy már fel sem kel éjjel csak ahogy írtam most,hogy jönnek a fogacskái. :S

Üdv.

2009. máj. 29. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!