Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck Babakocsi Turbo! Mi a...

Hauck Babakocsi Turbo! Mi a véleményetek errő a babakocsiról? Van valakinek?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg travel-systemünk van,azt cserélném le erre az egyszerű kocsira,mert nekünk már nem jó a régi.11 hós fiam nem is szereti igazán.Ha valaki ismeri ezt a tipust kérem írjon,milyen,megbízható,szerette a babád?


2012. jan. 23. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz nekünk nem ilyen van,de ahogy olvastam ehhez nincs semmi.(esővédő,lábzsák)Bár nem tudom neked ez mennyire fontos.Szerintem egy 11hónapos babának még kellenek,de persze te tudod.

Nekünk ilyen van,valamivel drágább de ehhez van minden.Én nagyon szeretem könnyű vele közlekedni és strapabíró.

[link]

2012. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2012. jan. 23. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha most veszed télre, akkor tényleg kellene lábzsák, de ha az nem is, legalább egy esővédő.

Nekünk bébé go van

[link]


Kb ilyen mint amit te is linkeltél, ezek szerintem mind egyformák, pici kerék, könnyű kocsi, könnyű összecsukni, de egyik sem terepre való, pont a pici bolygós kerekek miatt. Futkosni tökéletes, kocsiba bepakolni könnyű, lakásban tárolni könnyű, mert pici.

2012. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs karfája, vagy tálca,ami szerintem védi plussz a babát a kieséstől. Egy 11 hónapos pedig igen mozgékony! Az én kisfiam kibújt a biztonsági övből is!

Én ezt venném: [link]

2012. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!