Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye otthon teljesen más lesz...

Ugye otthon teljesen más lesz mint a kórházban?

Figyelt kérdés
Szoptatás után, ha szeretném letenni aludni a lányomat a kiskocsiba, elkezd sírni. Nem marad meg benne, velem van az ágyban, de én így nem tudok pihenni. A csecsemős nővér szerint ez normális, hiszen velem akar lenni és majd ez változni fog. Valakinek tapasztalat? Félek,hogy majd nem fog a kiságyban aludni.
2012. jan. 24. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
háát nem akarlak megijeszteni, de nekem csak rosszabb volt otthon...a kórházban még aludt, otthon viszont nagyon kínlódtunk...
2012. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg Rád van szüksége, Kicsit képzeld magad az ő helyébe, idegen helyen van, teljesen idegen neki minden. Kivéve egy valami: Te , ha ott vagy, az megnyugtatja, mert tudja, bármi is történt most vele, Te vele vagy,megvéded, baj nem lehet. Majd alakul otthon is, ne aggódj.
2012. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ajánlom a rugalmas hordozókendőt :)


minél többet vagy vele az elején később annál nyugisabb babád lesz. Az első 23 hónasp az ilyen is lehet: pocifájás miatt is és amiatt is, hogy valóban, akkor jó neki, ha érez.

2012. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem akart egyedul aludni a korhazban,de itthon teljesen egyedul elalszik,neha egy kis babusgatast igenyel,de amugy elvan egyedul is. :-) ne aggodj,csakis rajtad mulik mennyire kapatod el. Nem azt mondom,h par hetesen hagyd sirni az agyaban,de 1szer 2szer nem lesz semmi baja ha 5percet sir. Valahogy meg kell tanulnia,h nem olben alszik el. Az elso babam elegge el lett kapatva,2eves, a mai napig este atjon hozzank aludni, a masik fel eves,egyedul alszik el, es reggelig igy nyomja... Sok sikert, kitartast, ne aggidj, szuksege van meg rad nagyon!!
2012. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én sem akarlak megijeszteni! Nekem a kórházban aludt, itthon már nehezebb volt, sőt! Most 5 hónapos, és csak most kezdtünk a saját ágyunkba aludni kb egy hete, mert idáig azt igényelte hogy velem legyen.
2012. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kórházban én voltam egyedül, aki szoptatás után rögtön berakta a babáját a kocsiba. Én csak így tudtam pihenni. Ha sírt, akkor tudtam, hogy éhes. Itthon sem változott: evett - aludt kb. 3-4 hétig :)

Most is nagyon nyugodt baba (10 hónapos).


Próbáld meg úgy berakni, hogy melegen körbebugyolálod!

2012. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kórházban (=első 2 nap), nem nagyon volt olyan hogy szoptatás után, folyamatosan szerettek volna cicin lenni, azon aludni, max 20 perc után felébredtek ha átraktam őket, stb...

Itthol 3. nap szépen megjött a tej, elkezdtek jóllakni, etetés után kidőltek és átaludták a kiságyba tevést, meg az egész napot gyakorlatilag.

2012. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam, mint a 6. válaszadó. Evés után egyből visszatettem a kiskocsiba és szinte mindig végigaludta az egész időt a következő etetésig. Másképp nem is nagyon bírtam volna, annyira fáradt voltam. Néha ki-kinyitotta a szemét és kicsit "nézelődött". Mondjuk mi 10 napot voltunk bent. Otthon is így viselkedett még talán 1-2 hétig, azóta egyre kevesebbet alszik napközben, viszont éjjel egyre többet egyhuzamban.

De én is úgy láttam, hogy a legtöbb anyuka magánál tartotta a babát, mindez a bababarát kórházban. Viszont én nem itt szültem, csak átkerültünk, mert baj volt a babámmal. A másik kórházban éjjelre elvitték a gyerekeket és én napközben is azt láttam, hogy csak etetésre vették ki őket (háromóránként) és egyébként elvoltak, aludtak a babák. Nem tudom, hogy ez szoktatás kérdése-e, de jelentős különbséget láttam a két kórházban lévő babák között, pedig csak pár órásak, naposak voltak.

2012. jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kórházban alig tudtam felkelni, annyira fájt a gátsebem így végig mellettem volt az ágyban. Itthon külön volt. Teljesen jól el van egyedül is, köszöni szépen:)

3 hetes kisfiú anyukája

2012. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!