Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig tároljátok az...

Ti meddig tároljátok az elkészített tápszert?

Figyelt kérdés
Ti meddig szokátok felhasználni a már elkészített tápszert, amiből a baba még nem evett? Hűtőben ill. szobahőmérsékleten meddig áll el? (Tudom mi van a dobozon; a véleményetek érdekel!)
2012. jan. 25. 07:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő mondta, hogy szobahőmérsékleten max. 2 órát hagyjam állni, hűtőbe ne tegyem, és ne melegítsem.

Én 2 órát nem hagytam soha, max. 1-et. Ha nem kellett neki, akkor ment a cicának, vagy a mosogatóba (mikor mennyi maradt), és legközelebb csináltam frisset.

2012. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor még tápszereztünk,volt hogy ha nem ittam meg este,betettem a hütőbe,és reggel megitta.2200ft-os tápszert nem boritottam ki,csak ha akkor se itta meg.Amúgy a kórházban is egyszerre keverik be a napi adagot,és az újszülötteknek azt adják.Úgyhogy szerintem semmi baja ha hütőben van.
2012. jan. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Ti a dobozt nem olvassátok el?


én is max félórát mikor nagyobb volt 1 órát max adtam neki.

2012. jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bekeverem este a reggeli adagot és hűtőbe teszem.Sőt ,ha meghagy azt sem öntöm ki legközelebb felhúzom.
2012. jan. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Újra sosem melegítem. Ha felmelegítettem és nem ette meg, akkor szobahőmérsékleten tárolom max. két órát.

A saját kajánkat is csak egyszer melegítem!

2012. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a következő kajához el szoktam tenni a maradékot. Ha akkor sem isszák meg, kiöntöm. Ez nagyon ritka, szinte mindig megisszák a babáim. Egyébként nekem a védőnő mondta, hogy, ha maradna bekevert tápszer, a hűtőben simán eláll a következő etetésig. Az aki nem melegíti újra, hidegen adja? És a saját ételüket is hidegen eszik? Nem rosszból, csak kérdezem.
2012. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli tápszert én is este csináltam meg,mikor felkelt megmelegítettem és úgy adtam a kisfiamnak!

Soha semmi gond nem volt!

1 éves múlt!

2012. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Este megcsináltam az éjjelit és a reggelit is, betettem a hűtőbe, felhasználáskor forró vízbe állítottam.

Viszont amibe beleivott, azt tilos elrakni, pláne újramelegíteni, a dokinéni ezt a lelkemre kötötte.

2012. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam este lefekvés előtt a hajnali(4-5óra körüli) adagot és betettem a hűtőbe,majd mikrózva megmelegítettem.Kómásan,hajnalban nem álltam neki ezzel pepecselni,mert már kérték is ahogy felébredtek. A reggelit már frissen adtam nekik. Soha semmi bajuk nem volt a hajnali adagoktól.
2012. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Az aki nem melegíti újra, hidegen adja? És a saját ételüket is hidegen eszik?


Nem, egyszerűen újramelegítve, nem adom oda.

A saját ételt is,ha már egyszer megmelegítettem, akkor nem melegítem fel már még egyszer!

2012. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!