Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gondot okoz, ha a...

Milyen gondot okoz, ha a tejen keresztül átjut a baba szervezetébe a Folsav?

Figyelt kérdés
Szeretnék vitamint szedni(vasat)de van benne folsav,és nem ajánlja a tájékoztató(de azt nem írja hogy milyen bajt okoz)és akkor most ez hogy van,hiszen pl az Elevitben is van és azt lehet szedni szoptatás alatt.7hónapos a fiam
2009. máj. 29. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy a folsav (főleg nem annyi amennyi átmegy a tejbe ) gondot okozna, de ha bizonytalan vagy, akkor kérd ki a gyerekorvosotok vagy a patikus véleményét!
2009. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoz gondot.De ne haladd meg a 400 mikrogrammot/nap
2009. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem adnom kell a babónak vasat mellé egy negyed folsavat. Mellékhatásként ír ritkán depressziót,alvászavart, izgatottságot. Kicsit ilyesztő de eddig nem vettem (hálistennek) ilyet észre.
2009. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szió! A neo-ferro-folgammára gondolsz? Nekem 6 hós a lányom, és én is ezt szedem napi 1-et, igaz, nem minden nap veszem be. Szóval tegnap olvastam a tájékoztatót, és megijedtem, ezért kerestem rá az erre vontatkozó kérdésekre. Megtudtál valamit ezügyben? mert én is aggódok,hogy esetleg bajt okoztam, gyerekorvossal pedig most nem tudok beszélni, szabin van. Eddig nem vettem észre, hogy gond lenne babámmal. Amúgy szedtem Gravidát és Elevitet is napi 1-et, és abban is volt.
2009. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azóta hála égnek megállt a hajhullás...a védőnőm mondta,hogy szerinte se árt ennyi a babának,amúgy is ezek a vitaminok(vas) 4hónap múlva fejtik ki a hatásukat.de maradtam az Elevinél
2009. júl. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!