Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy a baba átaludja az éjszakát? Vagy egyszerűen ki kell várni? Mikortól remélhetem?

Figyelt kérdés
5 hetes a kisfiam.
2012. jan. 26. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
türelem s idö kérdése föleg hogy ilyen kis fiatal babuci
2012. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csinálhat az ember bármit, hidd el én aztán tudom-EZ GYEREKFÜGGŐ.A kislányom 5 hónapos koráig 3 óránként evett, mindent megpróbáltam, aztán megtörtént a CSODA :D(egyik napról a másikra átaludta az éjszakát-amikor reggel 6-kor ránéztem az órára).4 hónapos korában ehet, majd tejpépet.Na azt érdemes várni:DDD.
2012. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

19 hónapos lányom még soha egyetlen éjszakát nem aludt át...pedig gondolhatod hogy mindent ami csak létezik kipróbáltam már.Minimum 2x3x ébred éjszakánként.5 hetesen???Na az a ritka,hogy egy baba ilyen korán átaludja az éjszakát...

én már megszoktam,hogy nem alszunk és kész

2012. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Enyém 9 hónapos és most kezdi, az elmúlt egy hétben már 4 átaludt éjszakánk volt:)Türelem.
2012. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fél éves kor alatt semmi képpen sem elvárható. de én ezt 1 éves korra is kitenném.


Amúgy maguktól kb 2-3 hós korukban leszenk képesek, de nem minden gyerek csak egy részük. 5 hetesen kb a babák 0,5%k képes erre.

2012. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szerencsések közé tartozol és már 2 hónaposan talussza majd az ájszakát, de az is lehet, hogy 1 évesen is kelni fog. Lányom lassan 2 hónapos és 1-2szer mindig kel.
2012. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem én ilyen szempontból nagyon szerencsés vagyok a kislányommal, mert 3-4 hetes kora óta nagyjából átaludja az éjszakát (most 2 hónapos)... este 7-9 óra között alszik el és reggel 5-8 között kel.
2012. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hetes korától aludta át az éjszakát. Egészen 4 hónapos koráig. Aztán megint ébredt 1-2 alkalommal. 6 hónapos kora körül megint volt pár jó hete, akkor megint átaludta. Aztán megint nem. Most 11 hónapos, vannak éjszakák, amikor alszik, hangja sincs, de van olyan, hogy megébred. Az oka változó, legtöbbször kitakarózik (nem marad meg a hálózsákban), vagy szomjas. Alakul, de csak lassan. :)
2012. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hetes korától végigaludta az éjszakákat. De mint látod, ez is gyerekfüggő. Ismerősnek 7 éves elmúlt és még mindíg kel, mert így szokta meg. :-S
2012. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap éjszaka csak 1x kelt, hajnali 3-kor. Ez haladás!:)
2012. jan. 27. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!