Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A következő babakocsikról...

A következő babakocsikról szeretnék tapasztalatokat kérni Cam Apollo Shopper, Neonato piuma, Graco cocoon citisport Van esetleg valakinek ezek közül?

Figyelt kérdés

Újszülöttnek szeretném,aki nyáron születik.A lényeg,hogy könnyű legyen, vízszintesig fektethető.

Kérem akinek van valamelyik változat legyen szíves írja meg a tapasztalatait,mert már teljesen elvesztem a babakocsik útvesztőjében :-)


2009. máj. 30. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Neonato piuma babakocsim van, de nem vagyok vele elégedett. Irányíthatóság, kényelem, szerintem ezek nem megfelelőek. De lehet, hogy csak az én babakocsim selejt. Nekem bevált a ROAN Kortina, igaz kissé klasszikus formájú, az ára is kicsit borsos, de ki lehet fogni! 3 funkciús, van mózeskosaras illetve sportrésze, kicsim imádta! Sok boldogságot Nektek!
2009. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A háttámlája vízszintesig dönthető?
2009. máj. 30. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az én Neonatomnak nem.
2009. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, teljesen elvesztem a babakocsik útvesztőjében :o) Bár, most úgy néz ki, hogy megvan a nyertes...de még nem akarom elkiabálni.

Kerestem Neked infót a neten, egy régi hozzászólásban írt valaki a CAM Apollo Shopper kocsiról. Itt van:


"2007.11.05 09:10:20Mamszi


Mi sajnos nem tudunk ott lenni, de érdekelne azért a teszt eredménye. Nekünk két babakocsink van, a téliesebb a CAM Apollo Shopper, kék-fehér kockás, nagyon meg vagyunk vele elégedve, könnyű, csak nyolc kiló körüli, van lábzsák és esővédő, nagy pakolórész az ülőfelület alatt, meg még kisebb zsebek, fektethető állásban is lehet, így újszülött kortól használható."

[link]

Remélem segít valamit!

Üdv: 31hetes kismami

2009. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is Cam Apollo van!

Még a nagyfiamnak vettük,amikor 2 hónapos volt /5 éve/

Az biztos ,hogy könnyen tolható,akár egy kézzel is,jól el lehet férni az aljában is.

4 fokozatban lehet dönteni,de nem vízszintesig.

A nagyfiam 2 éves koráig használtuk,és megint ezt használom,a 6 hósomnál.

Ha újat kellett volna vennem,akkor is ezt választanám!

Persze az sem mellékes,hogy hol szeretnéd használni.

Mi lakótelepen lakunk Budapesten,a buszon,metrón,mozgólépcsőn kényelmesen,egyedül is tudom vinni.

2009. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék én is könnyűt,mert a negyediken lakunk tároló nélküli házban.170 fokig azért le lehet dönteni?
2009. máj. 30. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok

igen,kb.annyi fokig.

Mi is a 4.-en lakunk,de nálunk van tároló.

Hosszú távon,főleg ahogy nő a babus biztos nehéz lesz:(

Én csak a tisztításhoz hozom fel,de elég nehéz:(

Bár a te szempontodból szinte mindegy,mert így,ha fel-le kell hurcolnod,akkor mindegyik kocsi nehéz:(

2009. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!