Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az autoban alszik be a 9...

Ha az autoban alszik be a 9 honapos gyerkőcötök, kint hagyjátok ebbe a hidegbe?

Figyelt kérdés
Baba kocsiban nem merném kint hagyni a nagy hideg miatt, de ha az autoban alszik el és az autó a garázsba van kint hagyhatom szerintetek? Már többször probáltam hogy kiveszem, de attol mindig felébred és képtelenség utánna ujra visszaaltatni idbenn. Ha meg nem alussza ki magát nyügösködik egész nap!

2012. febr. 4. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig bevittem.
2012. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig behoztam. Inkább legyen nyűgös minthogy lebetegedjen... És gondolom nem ülnél ott mellette végig, biztos megijedne ha egyedül ébredne a kocsiban.
2012. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindíg hagytam had aludja ki magát. HA beállsz a garázsba, és jól betkarod nem lesz semmi baja. MOndjuk én járatni szoktam a motort,de nekünk kint áll az autó, enyhe fűtéssel télen, mivel eleve fel van öltöztetve, nem fázik meg, de a pici meleg meg az arca miatt kell szerintem.
2012. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, és soha nem fázott meg.utolsó voltam.
2012. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a garázsban nehogy járasd az autó motorját!! Én most ebben a hidegben 20 percre mertem kint hagyni, de annyira aggódtam, hogy 2 percenként jártam megnézni őket.
2012. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért a motort semmiképp se járatnám. És kb fél oránál hosszabb időre nem is hagyom kinn, ezalatt is többször kinézek rá! Most ugy aludt egy orát, hogy 20-30 percet utközben és még kinn hagytam egy ugyanennyire. Aztán behoztam, igaz még aludt,addig mig ki nem vettem. De többre semmiképp se mertem, igy is egy orát kint volt a hidegbe.
2012. febr. 4. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor addig kőrözök a ház körül kocsival, amíg fel nem ébred. Így tud menni a fűtés is kicsit, és nem zavarja meg semmi. De ilyen időben nem tanácsos kocsikázni, elég ha kint parkolsz és járatod a motort a szabadban, így is megy a fűtés.
2012. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!