Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek milyen kiütések? Kép...

Ezek milyen kiütések? Kép linkelve.

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre. Csak pár darab volt, mostmár a hátán is van jópár. Ráér a gyerekorvos hétfőn, vagy ügyelet? Vagy csak szimpla melegkiütés? De akkor miért nem múlik el.


[link]



2012. febr. 4. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nalunk a melegkiutes ilyen.
2012. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyeletre ilyen miatt ne vidd, hetfore meg tuti elmulik.
2012. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a lábán, vádliján van ilyen. Nem tudom mi lehet.
2012. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Én is napok óta azon gondolkodom, hogy feltegyem a képet a lányom pöttyeiről. Valami hasonló neki is, de ezen a héten csúnyábbak és több lett. Neki most a derekán van hátul két oldalt és terjed a háta és a combja felé.

Sajnos már régóta küzdünk a kiütésekkel, én több hónappal ezelőtt megmutattam a doktornőnek, azt mondta, hogy figyeljük, hátha valamilyen ételtől lett.

Nálunk a sajt a gyanús, de több dolog is van ami okozhatta, kislányomnak nagyon érzékeny a bőre, mindentől kiütésese lehet.

Amire gyanakszunk most: sajt,

újfajta pelenka, mert próbáltunk egy olcsóbbra váltani,

én tusfürdőm, mert nemrég beültem vele a kádba habfürdőzni és egy babnyit tettem a vízbe,

Melege van éjszaka,

egyéb ételtől.

Jó nagy macera figyelgetni, próbálgatni, hogy mitől lehet, lassan fél éve csináljuk, de a doktornő szerint csak 2 éves kor után érdemes allergia vizsgálatot végeztetni. lassan esedékes.


Nálatok nem lehet valami ilyesmi mint nálunk?

Én semmiképpen nem mennék ezzel ügyeletre, bőven ráér hétfőn, persze ha nem lesz brutális.

2012. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
8 hós múlt. Igazából semmi újat nem evett mostanában. Sajtot, joghurtot még nem kapott. Egy falatot kapott túróból, de már vagy egy hete. A kiütések meg két napja vannak. Annyi, hogy megpróbálom hálózsákban altatni, mert lerugja a takarót és mindig hideg volt a keze. De nem olyan vastag azért az, hogy melegkiütéses legyen. Mosószert, öblítőt nem váltottam.
2012. febr. 4. 15:14
 6/14 anonim ***** válasza:

A 4. vagyok.

Akár lehetett a túrótól is. Nem feltétlenül aznap kell kijönnie a kiütéseknek, és az orvos szerint kb. 3 hét mire a szervezete visszaáll a normálisra és elmúlnak a pöttyök.

Lehet akár a hálózsáktól is, lányom pl. a polár pizsamától is kiütéses lesz, valószínű mert melege van benne és nem ehhez szokott. Mire erre rájöttem, az is volt pár hét.:(

Az a baj, hogy ha étel, akkor amit írtam, minimum 3 hetet szüneteltetni kell amire gyanakszol, majd újra adni és figyelni, ez mondjuk nálatok a túróval másfél hónap. Ezért írtam, hogy macera, de én nem tudok jobbat.

Aztán, hogy nem adod rá megint a hálózsákot... és ha elmúlnak a pöttyök, gondolkodhatsz, hogy a túró vagy a hálózsák volt a ludas:) És kezdődik minden előröl.

Kitartás!!

2012. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen ill. ehez hasonló attol van,hogy száraz a bőre. Erre gondoltatok? Nem lehet túl jól látni így képen...
2012. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megér egy próbát,hogy bekend naponta 2×alaposan. Attol baj nem lehet és talán segít.
2012. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a szemölcsök indultak így. Ha pár nap múlva nem enyhül, elvinném az orvoshoz.
2012. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fürdés után sokkal jobban látszottak. Hát ha hétfőig nem múlik akkor gyerekorvos. Már a lábán is van egy kettő. (Lehet idáig is volt fürdés után vettem észre)
2012. febr. 4. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!